Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks u partnerki


Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim.
Moim problemem, jak wynika z tematu jest brak ochoty na seks u mojej partnerki. Jesteśmy ze sobą już niemalże 1.5 roku. Do tej pory uprawialiśmy w miarę możliwości, dosyć często seks. Niestety zawsze to była moja inicjatywa. Zdarzyło może się w ciągu całego naszego związku iż sama wyszła z propozycją, jednak naprawdę jestem w stanie policzyć to na palcach jednej ręki. Niestety, seks ten zawsze wyglądał praktycznie tak samo... ciągle te same pozycje itd. Wynikało to z jej zdania na ten temat, bo "dziś nie chcę tak", "zróbmy to tak jak zawsze"... Czasami w trakcie stosunku wprowadzałem w życie nowe pozycje, co było dla nas obojga miłym przeżyciem.
Jednakże od jakiegoś czasu, może około 2 - 3 miesiące moja partnerka coraz to częściej odmawia. Z początku było to argumentowane zmęczeniem co było widać po jej harmonogramie na studiach, jednak teraz ciągle słyszę "nie dziś, "dziś nie mam ochoty", "jestem zmęczona", "nie chce mi się"... itd...
Ostatni raz kochaliśmy się ponad miesiąc temu. Próbowałem z nią porozmawiać, to usłyszałem, że chyba nie chciałbym się kochać z tak zmęczoną osobą...
Boję się patrząc na przeżycia moich znajomych, że w pewnym momencie stracę sam ochotę na jakikolwiek kontakt fizyczny z nią, co doprowadzi do rozpadu tego związku.
Co radzicie?

Odnośnik do komentarza

Rutyna...

Co tu zrobić? Hmmm... Weź ją po prostu "na ostro". Bez jakiejś specjalnej gry wstępnej. Tylko się "rzuć" jakbyś z rok jej nie widział ;) . Najlepiej odczekaj tak z 2-3 tygodnie i dopiero zrób taki manewr...

Jednak możliwe że twoja panna sobie przygruchała kogoś na boku :/ . Choć nie chcę krakać...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

A może warto byłoby porozmawiać z dziewczyną, co się dzieje? Skoro nie macie innych problemów, tylko w sferze seksualnej, to muszą być jakieś powody. Może dziewczyna rzeczywiście ma słaby temperament i nie potrzebuje częstych stosunków, a może przyczyna jest inna? Może coś nie tak z jej zdrowiem? Może seks jest dla niej niesatysfakcjonujący, nie ma orgazmów, może odczuwa bolesność w trakcie stosunku? Może faktycznie jest mocno zmęczona, niewyspana, zestresowana? Może boi się niechcianej ciąży, a obawia się podjąć rozmowę na temat dodatkowego zabezpieczenia? Nie wiem. Zgaduję. Porozmawiajcie ze sobą szczerze. Niby to tylko rozmowa, a może wiele wyjaśnić. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Chlopie uciekaj od tej dziewuchy bo ta zmarnuje ci reszte zycia...mialem to samo przez 10 lat...ciagle cos ..jakies ale...pogoda zla I wogle....az potrafi psycha explodowac z czasem...I zadne rozmowy nie pomoga ...ona ci powie ze juz taka jest..ze cie kocha...sie postara ...minie tydzien I dalej bedzie tak samo...a za pare lat powiesz sobie ...ku...a ...zmarnowalem sobie zycie z ta kobieta

Odnośnik do komentarza

Problemy z seksem mają najczęściej podłoże psychiczne z tego co widzę. Ja sama miałam dużą blokadę przed współżyciem z własnym mężem ale już jest lepiej. O źródłach problemu dowiedziałam się od seksuolog która przyjmuje online przez serwis e-poradnia.com. Warto tutaj podpytać. W jednym miejscu mają całą grupą specjalistów w tym też psychologów, coachów, czy właśnie dwie panie seksuolog.

Odnośnik do komentarza

Zbliżając sie do końca Twojej wypowiedzi można miec wrazenie że seks w związku jest dla Ciebie najważniejszy... Chyba kochasz partnerkę tak po prostu a seks to dodatkowy urok tego związku prawda?

Rzeczywiscie, moze byc co najmniej kilka powodów jej zachowania. Powinieś to zweryfikować a nie non stop ją zachęcac do kontaktu dzis,jutro,pojutrze ... A może ma jakies problemy, cos co ja meczy i nie ma ochoty na seks? A moze jeszcze cos innego... Rozmowa ze sobą to podstawa związku. Tutaj pomoze tylko rozmowa,szczera rozmowa na ten temat. Zwłaszcza,ze wczesniej bylo ok. A z tą inicjatywą to widocznie Ty masz większe potrzby niż ona..stąd jej taka bierność co do "innowacji" w seksie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...