Skocz do zawartości
Forum

Czy jest w ciąży


Gość Pawello123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawello123

Witam. Od paru dni z dziewczyną borykamy sie z problemem, moze nie problemem ale mamy stres bo ostatnio uprawialismy seks w ostani dzien płodny, wydaje mi sie ze wyjalem w pore ( oczywiscie uprawialismy seks w prezerwatywie ) , ale spoznia jej się okres. Mowila ze zazwyczaj waha sie w granicach 19-22, ostatnio miala 22 lutego, dzisiaj jest 24 i nadal go nie ma... Mowi, ze boli ją brzuch, ze jest tak jak przed okresem, ale nie moze go dostac.. Czy moze byc w ciąży ? Z góry dziękuje za odpowiedzz

Odnośnik do komentarza

na przyszłość:
1)w necie jest specjalny program do określania dni niepłodnych, więc tam zaglądaj, a nie tu, bo nikt nie będzie za ciebie odwalał roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2) 11 dni przed spodziewaną miesiączką to dni niepłodne, więc wylicz i dupy nie zawracaj gumą
3) jeżeli gumka nie pękła, a nie jesteś ślepy i głupi, to uspokój dziewczynę
4) dodatkowo, przy używaniu prezerwatywy należy wsadzić do pochwy globulkę Oval Patentex, by mieć dodatkowe zabezpieczenie, w razie pęknięcia gumki.
5) skąd wiesz, że była w ostatnim dniu płodnym, skoroś taki burak?

Odnośnik do komentarza

Może być w ciąży, ponieważ stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji. Jedna osoba wyżej napisała o kalendarzyku w internecie...nie polecam. Bo co w przypadku, kiedy owulacja się przesunie? Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem w kwestii wyznaczania dni plodnych będzie jakiś tester, np Afrodyta na ślinę.

Odnośnik do komentarza
Gość do andriel

powiedział/ła co wiedział!!!!!
A kto tu pierdoli o "kalendarzyku" jako jedynej metodzie?
Wg mnie podstawą jest np. globulka Oval Patentex & prezerwatywa, a "kalendarzyk" jako drugie zabezpieczenie w razie nieskuteczności pierwszej, choćby np. pęknięcie gumki.
A o wyznaczniku niepłodności po gęstości i mętności śluzu z pochwy słyszałeś/aś? A o wzroście temperatury ciała w okresie owulacji słyszałeś/aś?
A o 11 dniach niepłodnych przed spodziewaną miesiączką słyszałeś/aś?

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać. A ja już rosnę 17-stą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił róży ukochany kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on mocno chwycił za me kolana i szepnął w ucho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objęciach, bo wtedy nie bolało nic.
A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag

Odnośnik do komentarza
Gość do Waleta

WalutowyInwestor
Nie masz się co martwić, zapewne okres się przesunął - być może jest to związane ze stresem. Zróbcie test ciążowy, a najlepiej udajcie się do lekarza.

Po ch*j mu radzisz lekarza w tak oczywistych sprawach? Ten burak i tak nie zrozumie, bo nie umie poruszać się po necie. Dobrze, że jest poprawiacz błędów, bo pewnie sadziłby byki.

Odnośnik do komentarza

Pawello123, jeśli stosunek był w prezerwatywie, prezerwatywa nie pękła ani nie zsunęła się i była prawidłowo nałożona, to nie ma powodów do obaw. Podejrzewam, że miesiączka spóźnia się ze względu na Wasz stres i wzajemne nakręcanie się. Jeśli dziewczyna nie dostała jeszcze spodziewanej miesiączki, niech skonsultuje się z ginekologiem. Wcześniej może wykonać test ciążowy (dla własnego komfortu psychicznego). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...