Skocz do zawartości
Forum

Pytanie typowo do kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Gość def. seksu

cyt. z Kamili:....Anatomiczne skrzywienia penisa są OK. Nie ma to znaczenia dla jakości seksu....
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Seks, są przyjemne ruchy trące penisa w kobiecej vaginie, prowadzące do rozładowania napięcia seksualnego poprzez wytrysk spermy u mężczyzny, a rytmiczne skurcze pochwy z wydzieleniem obfitego śluzu/lubricatio u kobiety.Notabene, kobieta, by szczytować wymaga aż 10 minut "tarcia"!!!! U obojga kopulujących podwyższone będzie tętno, ciśnienie krwi, częstość oddechów.
Ostrzeżenie: osoba mająca miażdżycę naczyń krwionośnych, może na d*pie dostać zawału & wylewu & udaru.
Do mężczyzn: jak widzicie, seks, to nie tylko wsadzić i spuścić się!!! Można również umrzeć.

Odnośnik do komentarza
Gość Tomasz 12345

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać. A ja już rosnę 15-stą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił róży ukochany kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on mocno chwycił za me kolana i szepnął w ucho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objęciach, bo wtedy nie bolało nic.
A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.Tomaszek

Odnośnik do komentarza
Gość do PT Kamili

mgr Kamila Krocz
Anatomiczne skrzywienia penisa są OK. Nie ma to znaczenia dla jakości seksu.

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
Droga Kamilo, szkoda twojego czasu, by odpowiadać na dziecinne pytania. Poza tym, on i tak nie zrozumie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...