Skocz do zawartości
Forum

Czekam na odpowiedź


Gość Ja Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Wymień linijkę - 16cm to przeciętniak u murzyna... Myślę że sobie dodałeś z 2-3cm... Ale nawet gdybyś miał 13cm to laska nie powinna cię wyśmiać (chyba że jesteś wysoki - to gorzej :/ ).

Heh - zabawne, tak wielu pisze że ma kutanga po 16-20cm i się zastanawiają czy będą wyśmiani XD... A jakby miarka poszła w ruch to by było że mają po 12-14cm :P ...

I na koniec... Lepszy snajper z pistoletem niż frajer z karabinem ;) . Nie ważne jaki duży byle wariat...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość Doktór dyrektór

A psychopata od mamusi co już nie rośnie i wypisujący jakieś FFFFFFFFF albo inną literę na pół strony już całkowicie opanował ten portal...
A poważnie to te 16 cm to norma więc to ty ją możesz wyśmiać.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakompleksiony

~nieidiotka ale ja nie uważam że mam dużego penisa,właśnie uważam bądź nie wiem może jestem w błędzie że jest mały..tzn obwód mnie nurtuje nie wiem może coś sobie wbiłem do głowy i się tym tak katuje ;/

Odnośnik do komentarza

~Do downa
Do debila~ 10 x ejakulójesz?haha to nie morzliwe..tryskasz na metr to co ty kórwa mieżyłeś sobie gdzie wylondóje sperma?lelak

Odpowiadaj, a nie ogryzaj się jak szczeniak. Wal do szkoły, bo robisz błędy!!!
Miałem wtedy 23l, 10 ejakulacj to fakt, bo gumki rzucałem obok łóżka i były policzone.
Wytrysk spermy na 1,1 m to też fakt i nie pierdol, że Ty nie walisz konia z wytryskiem na ziemię!!! No, chyba, że to ty jesteś tą niedojdą z wytrzeszczem oczu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...