Skocz do zawartości
Forum

Pilne zabezpieczenie


otoja11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałabym zapytać o tabletki antykoncepcyjne, niestety lekarz, nie udzielił informacji a nie mam możliwości skontaktowania się. Zażywam dionelle( przerwa 7 dni) niestety tabletki nie służą mi i lekarz zaproponował mi przejść na daylatte( przerwa 4 dni). Moje pytanie ..Jak przejść z jednych na drugie? Robić przerwę czy nie? Jeżeli mogę ,robić przerwę to kiedy mogę zażyć pierwszą tabletkę? Przyznam że zależy mi na przerwie

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ale jak jak zmieniałam na belarę to ginekolog powiedziała żeby ten jeden raz nie robić przerwy, potem już normalnie robić 7 dni. Myślę że w Twoim przypadku powinno być podobnie, przy zmianie nie robisz przerwy a potem od kolejnego opakowania robisz te 4 dni

Odnośnik do komentarza
Gość do dziewczyny

Kochana, tabletki a. nie są cukierkami, które można "żreć" kiedy się chce. Jeżeli nie będzie dyscypliny rozregulujesz Układ Hormonalny i możesz stać się kupą bezpłodnego mięsa, a przecież każda kobieta chce wyjść zamąż i mieć dzieci.
Teraz w młodości to : globulka Oval Patentex i dni niepłodne ew. prezerwatywa. W małżeństwie, przy banie na dzieci spiralka, jeśli dzięki tabletkom nie chcesz utyć jak świnia.

Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdaz

Jakie tycie przy tabletkach? Jak są odpowiednio dobrane to nie ma takiej możliwości aby tyć. Może kiedyś po tabletkach kobiety tyły, wąsy im rosły pod nosem a lekarze straszyli nowotworami. Czasy się zmieniły, świat idzie do przodu i teraz jest taki zasób odpowiednich środków antykoncepycjnych że można dobrac te odpowiednie. Do koloru do wyboru.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...