Skocz do zawartości
Forum

Sam dochodzę szybciej niż jak mi to robi dziewczyna.


Gość Koldan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od miesiąca się nie masturbuję. Dzisiaj chciałem tylko zobaczyć ile zajmie mi czasu do tego żebym prawie doszedł. Nawet nie minuta. Gdy dziewczyna mi to robi musi się więcej namęczyć. Dodam, że masturbowałem się 4 lata. Czy to wina wieloletniej masturbacji i po jakimś czasie przyjdzie poprawa? Z jednej strony fajnie, że dłużej dochodzę bo myślałem, że będzie inaczej gdy mi pierwszy raz to robiła ale wyczułem, że coś jest nie tak skoro gdy robię to sam tak szybko potrafię dojść a gdy robi mi to dziewczyna zajmuje to wiecej czasu i wysilku. Jakies porady?

Odnośnik do komentarza

cytat:
....gdy robię to sam tak szypko potrafię dojść a gdy robi mi to dziefczyna zajmóje to wiencej czasu i wysilku. Jakies porady?.....
porada:
wsadź swojego małego siurka/9cm jej do "dupki" i, gdy "dojdziesz" w trimiga, toś ogr jak ch*j!!!! Jeśli wsadzisz siurka, do cipki i, się spuścisz po 0,5 h, toś kaleka i wal do weterynarza

Odnośnik do komentarza
Gość dziewczyna 21

~kukuryku
1 minuta to expres , żadna dziewczyna nie dojdzie tak szybko, ledwo zamoczony a już utopiony

Ja, żeby dojść do budki z piwem potrzebuję 10 minut. Tyleż czasu potrzebuję by osiągnąć wytrysk.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...