Skocz do zawartości
Forum

Wirus gardla a seks


Gość Dziwnygostek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziwnygostek

Witam. Mam problem mam 23 lat i od poniedzialku zaczalem strasznie kaszlec, kaszel suchy. Przed tym to bylo jakies 2 tyg temu chyba mialem przez okolo 5 dni tak ze przelykajac czulem opor lekki jakbym mial jakis wezel czy migdal powiekszony kolo szyji na poczatku czulem go z prawej a potem z lewej strony. Pozniej wlasnie zaczal sie ten kaszel kaszlalem przez 3 dni dosc duzo rano i wieczorem najwiecej. Bylem u lekarza dzisiaj (czwartek),wtedy juz kaszel mi znacznie przeszedl. (Przed wizyta u lekarza jadlem caly czas czosnek, miod, syrop jodlowy, lek z czarnego bzu i jakies tabletki, cos na odkrzuszanie..). Zobaczyl mi do gardla i powiedzial ze mam wysypke w gardle i afte jakis wirus i niefajnie gardlo wyglada , przepisal mi leki i powiedzial ze za 3 dni powinno mi przejsc wszystko. Na chwile obecna prawie wogule nie kaszle, tylko martwi mnie jezyk bo mam na nim jakis bialy osad i kilka takich grudek glebiej.
Kaszel mozna powiedziec ze mi przeszedl, ale wysypka nadal sie utrzymuje, chociaz lekko przechodzi moim zdaniem.
-Czy moge zarazic partnerke tym czyms?
-Jest mozliwosc ze podczas seksu oralnego zakaze jej pochwe?

Odnośnik do komentarza
Gość dla gostka

wsadź jej fiuta do odbytnicy, i zaraz do buzi. Bakterie kałowe zniszczą wirusa w twojej japie i będziesz bezpiecznie mógł ją lizać po cipie i dupie. Zakumkałeś dziwny, ale to bardzo debilnie dziwny, młody, nieopierzony gostku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...