Skocz do zawartości
Forum

Chęć braku wzwodu...


Pioszow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 25 lat, chciałem zaczerpnąć porady seksuologa na temat środków do "zaprzestania wzwodu", chodzi mi o całkowity zanik wzwodu, wiem ze mój problem jest inny niż wszystkich, bo w sumie nie słyszałem jeszcze osoby która chciała by nie mieć wzwodu... Czy są realne i możliwe środki na mój problem, tak dla jasności do innych osób, nie potrzebuję psychologa ;) pozatym seks mnie obrzydza jak i drażnią mnie kobiety które mają ochotę na seks, a w dzisiejszych czasach nie znajdę osoby, która nie ma ochoty na seks nawet raz w roku; fakt przyznaję jestem osobą A-seksualną która w żaden sposób nie potrzebuje seksu do końca życia, ale to nie schorzenie, porównał bym to do "pirsingowców" którzy decydują się chodzić przez całe życie w 1000 kolczyków na każdej części ciała czy "tatuażystów" którzy mają tatuaże od palców stóp po czoło. Chciałbym dowiedzieć się czy do kogoś miał bym się udać (seksuolog i co dalej) czy może mógł bym kupić jakieś farmaceutyczne środki bez recepty.
To pytanie kieruję do lekarzy specjalistów, nie do napalańców (jesteś młody, mi nie staje tobie tak, jaki dzieciak seks jest ważny)... bla bla bla.

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza

ponieważ penis jest Ci zbędny jako narząd rozkoszy, to podaję Ci radę:
1,idziesz do szpitala na urologię i prosisz o kastrację, czyli usunięcie jąder, a bez jąder siurek ci nie stanie, i nie będziesz miał potrzeb seksualnych, którymi się brzydzisz.
2. prącie zostawiasz do sikania, albo każesz też je obciąć i założyć rurkę kranikiem do sikania
No, nie wiem czy to da się zrobić na NFZ, zatem na wszelki wypadek zaoszczędź z kilka tys zł na szpital i Tworki, bo tam na 100% trafisz.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzechu.U

IQMAN jest jak najbardziej skuteczny. Ale żeby efekt był jeszcze lepszy trzeba też samemu zadbać o zdrowie - ruch, zdrowsza dieta i próbować zwalczać stres. Prócz tego warto też zasięgnąć rady lekarza, bo problemy z erekcją mogą być objawem jakiejś poważniejszej choroby.

Odnośnik do komentarza
Gość do Grzecha

~Grzechu.U

IQMAN jest jak najbardziej skuteczny. Ale żeby efekt był jeszcze lepszy trzeba też samemu zadbać o zdrowie - ruch, zdrowsza dieta i próbować zwalczać stres. Prócz tego warto też zasięgnąć rady lekarza, bo problemy z erekcją mogą być objawem jakiejś poważniejszej choroby.

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Co TY Grzechu pierdolnięty jesteś i nie umiesz czytać ze zrozumieniem? On się brzydzi seksem i tym, że mu ch*j staje, i prosi o metodę na otępienie erekcji, czyli chce by ów niegrzeczny penis wisiał w dzień a nocy potulnie leżał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...