Skocz do zawartości
Forum

Nadwrażliwość Prącia


ToWeak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od około 2-3 tygodni mój penis reaguję bardzo silnie na wszystkie bodźce, zdarza się nawet że czuję uczucie (podobne do tego w trakcie onanizmu tylko znacznie słabsze) bez uczestnictwa bodźców, a podczas wszystkich wymienionych akcji rzadko występuję wzwód, wszystko to często męczy mnie nawet przez cały dzień. Myślę że związek może mieć masturbacja (rozpoczęta min.3 miesiące temu) wcześniej występująca nawet 1 raz na dzień a potem (z trudem) ograniczona do max 2 razy na tydzień, największym problemem jest że to dziwne uczucie "zmusza mnie" do masturbacji która przerywa objawy na jakieś
10-30 minut ale potem znów zaczyna się katorga. Czy to normalne i czy da się to jakoś wyleczyć?

Odnośnik do komentarza
Gość propozycja

po zwaleniu konia myj żołądź mydłem, ciepłą wodą. po umyciu hartuj zimną. Po wytarciu i wysuszeniu suszarką do włosów nałóż na żołądź krem do twarzy.Na noc ściągaj napletek, za dnia pod slipy też ściągaj napletek. Wreszcie po kilku miesiącach nauczysz ch*ja kultury.

Odnośnik do komentarza
Gość Ogaaarnij się

Chłopie 4 lata byłem w bagnie przez masturbacje... Nie robię już miesiąc poznałem dziewczyne która pokochalem a gdy ona zrobiła mi to reka albo ustami nic nie czułem. Też tak zaczynałem raz dziennie nawet rzadziej jak Ci ciężko było ograniczyć to skończ lepiej już z tym. To niszczy psychikę i wszystko inne jestem na to żywym przykładem. Teraz czeka mnie terapia niestety.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...