Forum Seks

Problem z pełną erekcją. Co robić? Jak sobie pomóc?

Jacek_35

Jacek_35

Hej,
Od jakiś paru miesięcy zauważyłem, że mam problem z pełną erekcją. Niby partnerka się do mnie dobiera, wszystko jest super ale jak przychodzi co do czego, to czuję, że nie daję rady, że przychodzi mi to z trudem i pomimo tego, że zazwyczaj dochodzę, to chyba nie daje jej też pełnej satyfkacji. Chociaż się wstydzę to chyba przejdę się do lekarza, bo to nie może tak wyglądać, to mega stresuje i wykończy mnie w końcu psychicznie.
Koledzy, co radzicie?

186084 jacek-35 Mężczyzna, 35 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Jasia33

~Jasia33

Ppo chuj zakładasz notorycznie temat o tym samym problemie?
Już Ci niedawno podałam gdzie szukać rozwiązania. Podaję Ci po raz ostatni "W jaki sposób", znajdź, zastosuj, i już nie rób z siebie, za przeproszeniem, ciamajdę, bo faktycznie Cię baba z łóżka wygoni.

~Jaceek_35

~Jaceek_35

Nie musi mnie wyganiać, bo jestem i babą i chłopem. Chyba logiczne, że sama siebie nie wygonię. Mam jedynie problem z wsadzeniem swojego siurka do swojej cipeczki. Może ktoś poradzi?

~mrusio

~mrusio

od dawna znane jest w hinduskiej sztuce kochania tzw. miękkie wejscie. Pogogluj to sie dowiesz co to.

~Ilyushin

~Ilyushin

Może warto spróbować czegoś nowego :) Bardzo dużo napisano już na ten temat, poszukaj w Internecie, w księgarniach, pofantazjuj trochę, zwłaszcza, że jak piszesz - partnerka jest zainteresowana :) Nie zaszkodzi także zmiana sposobu życia i jakaś suplementacja. Spróbuj czegoś zawierającego kompleksowy zestaw naturalnych składników, np. żeń-szeń, który korzystnie wpływa na witalność i pomaga zachować energie w okresach zmęczenia i stresu, ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego, wspierający zdolności seksualne. Wiem, że Permen King zawiera te składniki i systematyczne stosowanie daje efekt :)

~pytaniee

~pytaniee

masz tylko dobre stanie, czy i dobry wytrysk?
Samo stanie jest chuja warte, jak nie masz się czym spuścić!!!!!!

~Dominik_krk

~Dominik_krk

Tego nie da się czytać i skucha w radiu. Ok. Też mam problemy z erekcją i jestem po 40stce. Ale nie chce żeby ktoś mnie mamił tym, że mogę "poczuć się jak mężczyzna" i co, na 20 minut mogę nim być? Na 1 godzinę? A co potem? I tak od tabletki do tabletki. Ja dziękuję. Ja chce być takim facetem jak dawniej. Zawsze gotowym do działania.
Szukałem trochę i zacząłem brać Ereko, lekarzowi pokazałem skład, powiedział, że faktycznie może pomóc. Biorę już 2 opakowanie i czuje, że już ze mną dużo lepiej. I najważniejsze jest to, że to efekt na zawsze. Także nie dajcie się mamić reklamami Panowie !

~tomi8787

~tomi8787

Najlepiej pogadaj z nią o tym szczerze i spróbuj jakiegoś wspomagacza np. Vigrax czy Zytax.