Skocz do zawartości
Forum

Orgazm przy napinaniu miesni nog


Gość mikmik

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,
mam problem z osiaganiem orgazmu.

Z reguly orgazm potrafie osiagnac tylko majac wyprostowane i maksymalnie napiete nogi. W innych pozycjach niestety tylko 3 razy udalo mi sie osiagnac orgazm podczas dwuletniego zwiazku.

Sytuacja dotyczy zarowno orgazmow podczas masturbacji jak i podczas normalnego stosunku z partnerka. Oznacza to, ze zeby dojsc podczas stosunku wlasciwie jedyna pewna opcja jest pozycja na jezdzca.

Czy spotkaliscie sie z czyms takim? Czy macie moze pomysl jak nauczyc penisa dochodzic bez spinania miesni nog? Probowalem zrobic sobie przerwe od seksu, ale to niestety w niczym nie pomoglo.

Odnośnik do komentarza
Gość przypuszczalnie

za namową tantryków ćwiczyłeś mm Kegla, no i efekt taki, że zaciskają one cewkę moczową tak silnie, że jest orgazm suchy, bo sperma cofa się do pęcherza moczowego/wytrysk wsteczny..
Pytanie: masz orgazm suchy czy mokry czyli z wytryskiem spermy do pochwy?
No, nie wiem jak otępić mm Kegla.
Tantrycy chwalą sobie suchy orgazm, bo niby zaoszczędzają wiadro cennej spermy-wysokowartościowego białka. Baba chwali se, bo nie cieknie jej nasienie po udach.

Odnośnik do komentarza

Ponoć tantryzm ma powodzenie u "żółtków",
i powoli opanowuje nasz krąg kulturowy. Co Wy na to, przyjmie się?

Dodam, że nie tylko u"żółtków" ale i "czarnuchów" z powodu braku wody i mydła na mycie genitalii. U nas leniwi/ciemni mężczyźni, zamiast myć od małego siurki, brakiem higieny przyczyniają się do stulejki & załupka i później idą pod nóż i stają się półkalekami seksualnymi, bo nie mogą się spuścić!!!!
Taki obrzezany mężczyzna kobiecie specjalnie nie przeszkadza, bo ona se posmaruje cipkę lubrykantem, ale jest kalectwem dla mężczyzny, bo nie może się spuścić.

Odnośnik do komentarza
Gość jeździec

cyt.:
Oznacza to, że żeby dojść podczas stosunku, właściwie jedyna pewną opcją jest pozycja "na jeźdźca".

Koment:
Kardynalnym błędem jest pozycja "na jeźdźca", gdyż w tej pozycji penis jest zginany, przez co utrudniony jest wytrysk nasienia!!!!
Optymalną pozycją, by wytrysk był swobodny jest: "po bożemu" i "na pieska", no i naoliwioną dłonią kobiety niczym pochwą.
Pozycja "na jeźdźca" jest dobra jedynie dla kobiety, gdyż ona sama może tak nadziewać się pochwą na penisa, by trafnie stymulować łechtaczkę i punt G.

Odnośnik do komentarza

Co do pozycji na jezdzca - nic nie wygina i jest bardzo przyjemna dla nas obojga. Probujemy caly czas innych pozycji, ale z powodu braku w nich mozliwosci wyprostowania i spiecia nog - nie udaje mi sie skonczyc.

Co do mojego obrzezania - stulejka nie jest spowodowana brakiem higieny, mialem ja od dziecka a wszelkie cwiczenia z odciaganiem napletka podczas kapieli nie pomogaly.

Wg mnie moj penis nie stal sie zupelnie niewrazliwy, poniewaz w pozycji na jezdzca czy przy uzyciu reki potrafie skonczyc w 2-3 minuty. Wszystko sie rozbija o te spinanie miesni...

Odnośnik do komentarza
Gość posumowanie

W takim razie dziękuj Bogu, że w ogóle masz orgazm zwieńczony wytryskiem, i potraktuj "to" jako swego rodzaju "urodę" twojego organizmu, i ciesz się tym co masz.

Ale na ilość nasienia determinującego jakość orgazmu zapracowuj sobie zdrowym trybem życia. Wszelkie wskazówki miałeś wcześniej podane.
Ciągle miej w pamięci, że z pustego i Salomon nie naleje, i, że nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły.

Odnośnik do komentarza
Gość wyjaśnienie

cyt.:
Co do mojego obrzezania - stulejka nie jest spowodowana brakiem higieny, miałem ja od dziecka a wszelkie ćwiczenia z odciąganiem napletka podczas kąpieli nie pomagały.
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
To nie twoja wina, że stulejki nabawiłeś się w dzieciństwie. Po prostu matka Twoja nie wiedziała, że małemu chłopcu w kąpieli należy ściągać napletek, i myć żołądź, gdyż w przeciwnym razie gromadząca się tam mastka, pomieszana z moczem powoduje stan zapalny, co w konsekwencji powoduje przyrośnięcie napletka do żołądzi, a co zwie się patologiczną stulejką.
Notabene, dorosłemu mężczyźnie, gdy nie będzie prawidłowo mył penisa, też może zdarzyć się.
stulejka!!!!
Pytanie retoryczne: co tańsze, woda i mydło czy obrzezanie?

Odnośnik do komentarza

Problem mam odkad siegam pamiecia. W podobny sposob sie masturbowalem odkad zaczalem dojrzewac, pewnie juz tak "nauczylem" moje cialo (jeszcze majac stulejke).
Co do Pani/Pana z wielka niechecia do obrzezania - istnieje tez cos takiego stulejka wrodzona i nie myty naplet nie ma tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość kolegaaaa22222

Nie przypuszczałem, ze ktoś oprócz mnie może mieć podobny problem, dobrze, ze nie jestem sam:) łączę się w bólu. Mikmik napisz na maila to pogadamy i podzielę sie dokładniej moją historią life105@wp.pl . pozdro!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...