Skocz do zawartości
Forum

Jaki suplement diety polecacie na EREKCJE?


ziom90

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od sporego czasu problemy z erekcją :( szukałem ratunku nawet na tej stronie. Byłem u urologa dwa razy zrobiłem raz badania na testosteron pokazało ona 314(lekarz powiedział że mocno za mało jak na mój wiek, 24lata). Kolejny raz 2-3 miesiące później i było 414(lekarz powiedział że ładnie w góre poszedł i że jak dobije do 600 to będzie ok). piłem codziennie łyżeczke oliwy z oliwek, zero używek, i trochę więcej seksu z moją dziewczyną :D LECZ NIE WIDZĘ POPRAWY :( lekarz kazał dalej walczyć o testosteron i czekać na efekty bo napewno będą :P ALE KIEDY? muszę brać tabletki wiagro podobne przed stosunkiem. Przy mojej dziewczynie to nie problem ale cos sie miedzy nami mocno psuje i przy jakiejś innej spale sie ze wstydu dlatego myśle o suplementach :( kupiłem na portalu aukcyjnym IQman i birę po dwie tabetki od jakichs 2 tygodni i nie wiedze poprawy :( RATUNKU!!!

Odnośnik do komentarza
Gość dla Zioma90

ziom90
~do zioma cd.
znajdź i otwórz t. "W jaki sposób", tam masz w punktach podane rozwiązanie problemu.

Nic nie rozumiem :P Gdzie to znajde?

Skopiowałam treść z polecanego tematu "W jaki sposób":

1.prawidłowa dieta, czyli optymalnie białkowa i wysokowitaminowa
2. wysiłek fizyczny rekreacyjny na poziomie potu dla hormonu pn. prostacyklina
3.higiena
4.oczyszczanie organizmu z toksyn
Szczegóły znajdziesz pod hasłem "fizjologia i filozofia seksu" i tematach sąsiednich

Uwaga techniczna: trzeba było przesuwać stronę z tematami, aż trafiłbyś na polecany temat.
Gdybyś chciał szczegółowe opracowanie dot. oczyszczania organizmu z toksyn terapią Gersona, napisz maila. Notabene, tą terapią ludzie nawet raka usuwają, vide film.

Odnośnik do komentarza

wszelkie suplementy, to niestety chemia, która sprzyja urośnięciu gruczolaka w sterczu. Później taki gruczolak zakłóca diurezę, a jak zatrzyma mocz, to koniecznością jest jego wyłuszczenie. Zabieg chirurgiczny powoduje zmniejszenie tkanki prostaty, a to zmniejsza objętość spermy, i powoduje wytrysk wsteczny, przez co orgazm jest trudniej osiągalny, gorszy i przede wszystkim wytrysk jest wsteczny, czyli do własnego pęcherza. Kobiety lubią ciepełko spermy czuć w sobie, a sperma pełni rolę lubrykanta poślizgowego a nawet lekarstwa. W związku z tym taki "okaleczony"mężczyzna czuje się mniej wartościowym. Apel: warto systematycznie dbać o zdrowie fizyczne, w tym zdrowie prostaty!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Marinera

U mojego męża IQMAN, dedykowany mężczyznom, którzy mają problemy z erekcją, sprawdził się w 100%. Jego zdecydowaną zaletą jest to, że to produkt do regularnego stosowania. Mąż bierze go codziennie, o dowolnej porze, nie musimy planować seksu na godzinę przed i czekać na działanie, jak w przypadku konkurencyjnych środków.

Odnośnik do komentarza
Gość Michał kekekdn

Nie warto kupować tych wszystkich drogich cudów bo moim zdaniem są trochę niebezpieczne i krótko działają. Kup sobie tribulus zwykły tani jest i działa na okrągło chociaż pewnie nie zawsze i na każdego ale na pewno bym to polecił zamiast tracenia kasy na ten syf z reklam. Kup sobie obojętnie jaki abyś nie pomyślał ,że coś reklamuję i za 2 dni mi podziękuj hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...