Skocz do zawartości
Forum

Jaka może być przyczyna takich objaw ? Pytanie tylko do kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Współżyje z chłopakiem od 4 -miesięcy i zawsze co się kochamy to mnie to boli .Gdy wchodzi we mnie to mnie to szczypie i to bardzo przez parę minut później jest okey już tej objawy nie mam ale próbujemy innych pozycji abym w końcu coś poczuła (przyjemność) bo nigdy nie miałam i nie mam nie mam ogólnie podniecenia .A drugi objaw to jest taki że jak próbowaliśmy innych pozycji no i kochaliśmy się np : Ja siedziałam na nim itd i wtedy czułam ból w macicy jak były ruchy .Może któraś z kobiet mi powiedzieć co za przyczyna może być tego i w ogóle .Proszę tylko o poważne odpowiedzi .Dziękuję z góry .:)

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

Twój organizm nie wytwarza optymalnej ilości śluzu poślizgowego, w związku z tym tarcie penisem na sucho daje ból. Albo to defekt organizmu, albo chłopak Cię nie rozpieścił prawidłowo. W związku z tym spróbuj zastosować lubrykant poślizgowy KY, lub niech się spuści szybko i sperma niech będzie tym lubrykantem zastępującym naturalny śluz..
Jeżeli używacie prezerwatywy, to guma wywołuje dodatkowo silne tarcie. Radzę nie używać gumek, Jeżeli nie masz antykoncepcji hormonalnej, to wsadzaj se do pochwy globulkę Oval Patentex i kopulujcie tylko w dni niepłodne. Notabene, globulka działa po 10 minutach i przez 1 godzinę!!! Po godzinie musi być nowa.

Odnośnik do komentarza
Gość kasia 34

cyt. Gdy wchodzi we mnie to mnie to szczypie i to bardzo przez parę minut później jest okey

Szczypanie sugeruje drobne ranki w śluzówce pochwy, więc wal do gina zbadać przyczynę i wyleczyć to, bo każda ranka może zezłośliwieć.
A może chłopak wchodzi w ciebie brudnym penisem, i brud powoduje szczypanie?
Myjecie genitalia przed kopulacją?

Odnośnik do komentarza

cyt.
Ja siedziałam na nim itd i wtedy czułam ból w macicy jak były ruchy .Może któraś z kobiet mi powiedzieć co za przyczyna może być tego i w ogóle .

koment:
na 90% masz nadżerkę szyjki macicy, stąd ból. Poza tym chłopak przypuszczalnie ma za długiego penisa i dotykając czubkiem chorej szyjki macicy sprawia Ci ból.
Czym prędzej idź do gina, i on przypuszczalnie wykona Ci wypalankę. Tego nie możesz zlekceważyć, bo nadżerka, to jakaś tam forma ranki, która nieleczona może stać się rakiem!!!

Odnośnik do komentarza

** Jeżeli chodzi o moją pupę to ona ciągle jest zwilżona każdego dnia i o dużej ilości więc z tym na pewno nie ma problemu bo nawet przez to jaką miałam i mam ilość to chodziłam do ginekologa bo się nie zaniepokoiłam i ginekolog powiedział że wszystko jest dobrze i chodzę do ginekologa robiłam sobie nie dawno badania Cytologię i USG dopochwowe i wszystko jest w porządku .Więc jak mówię w tym problemu to nie ma i zawsze jesteśmy czyści .Umówiłam się do ginekologa ale że pomyślałam że tu może szybciej się dowiem przyczyn.

Odnośnik do komentarza

Natalia909
Przydałby mi się to prawda i raz byłam ale nie przypasował mi jakoś ten lekarz.

Droga Natalio, Rafik jest kawalerem, wie jak cię rozgrzać, poproś go na kilka seansów i wyleczysz się bez łażenia do ginekologów. Ostatecznie, jak Rafik nie da rady, to ja mogę wstąpić do akcji, zupełnie charytatywnie. Moje dane 180cmwzrostu, 75kg wagi, l= 17cm i fi 3cm moje kochadło. Myślę, że byłoby OK. Daj znać: GG, Skype, FB, komórka,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...