Skocz do zawartości
Forum

Pomocy dziewczyna nie chce sexu do slubu


Gość Luki22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość powiedz jej

że nie kupujesz "kota" w worku, bo "kot" może okazać się trefny, tzn. nienadający się do łóżka.
Rada: lepiej teraz sprawdzić się, niż po kilku miesiącach brać rozwód i mieć ew. na karku alimenty. Chłopie, to nie średniowiecze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Radzę Ci abyś nie posłuchał się tej osoby która radzi Tobie abyś ty tak powiedział swojej ukochanej .Bo ta osoba chyba dobrze nie przemyślała tego .Nie trzeba brać od razu rozwodu bo to głupota jest .A nie po to człowiek łączy się z drugą osobą aby po paru miesiącach rzucić ją bo jest słaba w łóżku .To by było nie poważne z twojej strony.Rozwód to nie jest dobre wyjście .Jeżeli twoja ukochana będzie słaba w łóżku w każdym razie można nad tym popracować jak nad wszystkim .Ile jesteście razem ? bo nie napisałeś tego .??

Odnośnik do komentarza

Pytanie za 100 mln punktów - dlaczego chcesz z nią być? Na czym ci zależy? Jeśli na seksie - to posłuchaj rady trolli, odejdź od niej, szkoda czasu dziewczyny i twojego zresztą też...

Jeśli zależy ci na czymś innym, na po prostu miłości, na jej samej, jeśli cenisz jej zdanie - czekaj. Wierz mi - lepiej zacząć się bzykać później niż wcześniej... Jeśli zabierzesz się za temat zbyt szybko to nigdy on nie będzie dla ciebie w pełni zadowalający, choćbyś nie wiem jaką sexbombę miał w łóżku...

Z innej strony - pomyślałeś że ona może cię tak sprawdza? Takim "hmm, powiem mojemu chłopakowi że chcę seksu dopiero po ślubie! Wtedy będę wiedziała czy zależy mu na mnie czy na seksie!"... A tak na prawdę może wcale nie chcieć czekać - może ona chce tylko cię sprawdzić jak zareagujesz. Jeśli będziesz naciskał na seks, to będzie znak dla niej że chcesz głównie (tudzież tylko) seksu i panna cię rzuci. A jak zgodzisz się poczekać, to za jakiś czas bardzo możliwe że sama ci ulegnie :) .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość def. miłości i inne

Jest to wrzód w oku, dojrzewający w sercu, a pękający w kroku.
Inna wersja:
Jest to uczucie głupie, zaczynające się na gębie, a kończące na dupie.
Do Natalki: moja droga, nieuprawnienie mylisz pojęcia i nie rozpoznajesz kopulacji od miłości. U Ciebie pewnie było: najpierw ślub, później siup. Niestety teraz są takie czasy, że najpierw siup, a później ślub, i to z różnych punktów widzenia, oprócz religijnego, jest prawidłowe.Najważniejszy punkt widzenia, to zdrowotny: mężczyzna podniecający się i wstrzymujący ejakulację, podatny jest na ch. prostatyzm, a później raka stercza. Natomiast kobieta podatna na guzy w macicy ew. polipy na jajnikach. Ty Natalio pewnie nie masz już jajników i dlatego złośliwie namawiasz do debilnej cnotliwości. Natalio z ręką na sercu przyznaj się, miałaś jakiegoś chłopa i jakieś dzieci, bo coś węszę żeś stara, stetryczała panna.

Odnośnik do komentarza
Gość do Natalii

nie miałaś męża, czy dzieci, a może nie miałaś i tego i tego?
Zatem jesteś nieużyteczną istotą, z której nie ma pożytku ani mężczyzna, ani społeczeństwo, ani Ludzkość. Jednym słowem, jesteś pasożytem.

Odnośnik do komentarza
Gość glupstwapleciesz

twojarenia
Jeśli Ty chcesz seksu a ona nie,to znaczy,że już jesteście seksualanie niedopasowani.

Piszesz bzdury. Na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski ?
O tym, czy są seksualnie dopasowani , to się dowiedzą wtedy, jak podejmą współżycie. :P

Odnośnik do komentarza
Gość gośćiu1

Kochasz ją- to się oświadcz i po ślubie będzie czas na seks. Od braku seksu się nie umiera. Zależy Ci na seksie- to zostaw tą wartościową dziewczynę, a nie zawracasz jej gitarę pitoleniem o seksie. Kochasz to poczekasz, nie kochasz to ją rzuć. Przestań ja zmuszać do seksu !!

Odnośnik do komentarza

Wiesz skąd wynika decyzja Twojej dziewczyny? Z przekonań religijnych? A moze np. z roznych wzgledow obawia sie pierwszego razu i stad stwierdzenie o slubie zeby to odroczyc. Jesli punkt pierwszy to zalezy czy to u niej ugruntowane czy nie. Moj partner poczatkowo mial taka sama wizje. Pozniej zmienil zdanie,bo jak sie okazalo nie do konca utozsamial sie z ta ideologia,a wczesniej nalezal do wspolnoty koscielnej. Mysle,ze porozmawiaj szczerze z partnerka (jesli bedzie otwarta na rozmowe). A reszte czas pokaze. Jesli uznasz,ze to dla Ciebie nie do przeskoczenia to mozliwe,ze sie rozstaniecie. Ogolnie,albo ona musialaby zmienic zdanie i swoje przekonania, albo Ty swoje. A nie wiadomo czy tak sie stanie.

Odnośnik do komentarza

~gośćiu1
Kochasz ją- to się oświadcz i po ślubie będzie czas na seks. Od braku seksu się nie umiera. Zależy Ci na seksie- to zostaw tą wartościową dziewczynę, a nie zawracasz jej gitarę pitoleniem o seksie. Kochasz to poczekasz, nie kochasz to ją rzuć. Przestań ja zmuszać do seksu !!

No nie wiem czy bzdury.Chłopak ma wysokie libido chce się kochać.A ona widocznie ma znikome,skoro jest w stanie wytrzymać do ślubu.A po ślubie co??Nagle zacznie się kochać z nim co dziennie??Wątpie.
Kolego,ciężko coś doradzić,bo miłość i seks to nie to samo.Jeśli jednak jakaś zgoda w związku ma być.To w musicie i też być dopasowani do siebie jeśli chodzi o strefe seksualną.

Odnośnik do komentarza
Gość ostrzeżenie

~Luki22
A czy wogóle sa takie pary co tego nie robia przed ślubem? Ja nie wytrzymuje tego jak wracam od niej to mam bóle jajek

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
No to jesteś krok od prostatyzmu!!!! Jeśli nie chcesz by ci w prostacie urósł gruczolak, to tuż po wizycie u , za przeproszeniem, staroświeckiej dziewczyny, zwal konia.
Tylko znowu jak? Tylko nie na sucho, bo narobisz ranek!!! Użyj lubrykanta KY. Na dłoń lejesz kilka kropel i dłonią niczym pochwą posuwasz aż do wytrysku. Po wytrysku myjesz penisa i hartujesz jądra. Dlaczego, to może kiedyś napiszę.

Odnośnik do komentarza

~Luk22
Mój nie ma 9 cm lecz 19 cm

Żartowałam z tym 9 cm, to podpucha, byś się odkrył. Może tak byś się ze mną umówił na trening kawalerski, cio? Dałbyś upust swoim jajkom. Ręczę, że będziesz zadowolony, a jajka nie będą boleć; no, i unikniesz prostatyzmu.

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam tak ja ze Swoją 6 lat czekałem..... szejść!!!! i po ślubie mamy problem nie bede zdradzał już jaki bo krew mnie zalewa na samą myśl o tym. Z mojego doświadczenia jeśli traficie na taką dziewczyne to trzeba z nią poważnie pogadać. Uświadomić,że jest to dla Was ważne bo będziecie żyć ze sobą razem już do końca a jeśli w tej kwesti się nie dogadacie przed ślubem to będzie to niepotrzebne piekło dla dwóch stron. Nawet jeśli się bardzo kochacie a dziewczyna nie odpuści lepiej to zakończyć... najwyraźniej szuka kogoś z kim po ślubie- o ile dotrwa ten osobnik w celibacie będzie żyć ale z min. Ilością miłości fizycznej. Samej dziewczyny też szkoda ranić skoro ma takie przekonania to szuka osoby która to uszanuje i też sie z tym zgadza. Jeśli nie masz takiego zdania a zgodzisz się wbrew sobie z nią bedzie przekonan, że w tej kwestji jesteście zgodni co mija się z prawdą. Gdybym mógł cofnąć czas zmienił byw wiele w tym co zrobiłem, decyzja należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...