Skocz do zawartości
Forum

Brak porannego wzwodu, słaba erekcja


Gość johnyyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość johnyyyy

Witam! Mam 25 lat, od 3 miesięcy jestem ze swoją aktualną dziewczyną. Od października zeszłego roku zaczęły się moje problemy, poranne wzwody były coraz rzadsze a penis nie osiągał maksimum swoich możliwości :/ w tamtym okresie moja poprzednia dziewczyna zostawiła mnie, przeżyłem to dosyć mocno. Życie seksualne miałem zawsze urozmaicone, partnerki nigdy nie narzekaly na długość stosunku ani na rozmiar penisa. Od 2 lat jestem kierowcą, nie mam nadwagi (185 cm wzrostu i 86 kg), staram się jeść regularnie i w miarę zdrowo, papierosów nie palilem nigdy, alkohol zdarza sie ale w normalnych ilościach, ostatnio zacząłem ćwiczyć. Moja aktualna partnerka bardzo mnie podnieca, jednak moj penis nawet gdy ona go pobudza nie zawsze osiaga max mozliwosci, jeszcze gdy bylem z poprzednia partnerka wszystko bylo normalnie, brak tez porannych wzwodow ktore byly praktycznie codziennie. Mialem robione usg jąder, wykryto zylak minimalnej wielkości na lewym jądrze, czy ma to wpływ na erekcje? Dodam, ze mam zamiar umówić się na wizytę do urologa ;) w czym może leżeć problem.? Może zbyt dużo o tym myślę.? Liczę na odpowiedzi i sugestie, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...