Skocz do zawartości
Forum

Czy ciąża jest mozliwa?


Gość Gość.....m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość.....m

Witam. Mam problem a mianowicie chciałabym się zapytać czy jest możliwość ciąży w moim przypadku.Tydzień temu z moim partnerem doszło do zbliżenie .Dwa razy włożył mi penisa ale na jakieś 2 CM nie więcej .Następnie doszedł tyle że na siebie i trochę na prześcieradło.Przykryłam kocem to mokre i poszliśmy spać.Czy po takim czymś mogę być w ciąży ? Okres spóźnia mi się 2 dzień i na dodatek bolą mnie strasznie piersi jak na miesiączkę.Czy ciąża w tym przypadku nie jest możliwa? Błagam o pomoc !!!

Odnośnik do komentarza

Mam dla Ciebie przykrą wiadomość, ale niestety, z dużym prawdopodobieństwem jesteś w ciąży. Wszystko na to wskazuje. Nie zabezpieczaliście się. Istnieje coś takiego jak preejakulat. W dodatku sperma rozlana na kocu, którym się przykrywaliście. Niestety, trzeba teraz ponieść konsekwencje niedbalstwa i lekkomyślności.

Odnośnik do komentarza

W preejajkulacie mogą znajdować się plemniki a nie muszą. Jeśli są, to działają w mniejszym stopniu bo są słabsze. To że lezeliscie na końcu czy pod nim, nie ma wpływu. Plemniki pod wpływem zmiany środowiska szybko giną.
Moim zdaniem nie jesteś, ale najlepiej poczekać do miesiączki bądź zrobić test

Odnośnik do komentarza

Zbyt mało informacji, by stwierdzić, czy możesz być w ciąży. Ile trwa Twój cykl? W jaki dzień doszło do zbliżenia (płodny, niepłodny)? Czy członek chłopaka był suchy czy nawilżony, kiedy wprowadzał go do pochwy? Na pewno do zapłodnienia nie doszło wskutek prześcieradła czy koca, na którym spaliście, a na którym mogła być sperma. O to możesz być spokojna. Jeśli jednak miesiączka nie pojawi się w najbliższych dniach, proponuję zrobić test ciążowy abo udać się do ginekologa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...