Skocz do zawartości
Forum

Nic nie czuje podczas seksu


Gość Koceana21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Koceana21

Mam problem z seksem. Mam 21 lat. Z chłopakiem uprawiam seks od roku.
Moim problemem jest orgazm i ogólnie przyjemność. Orgazm potrafię osiągnąć tylko podczas seksu i jednoczesnej stymulacji lechtaczki.
Przy samym seksie czasami nawet mało czuje. A to mój pierwszy partner. Co ciekawe on mówi ze gdy dochodzę to on tegonie czuje w środku i ze jestem pierwsza dziewczyna, po której nie widać. A to dziwne bo mam skurcze pochwy tylko jakieś takie lekkie.
Do rzeczy... Umiem dojść przy masturbacji, ale gdy partner coś mi robi to już nie.
Mi jest źle, jemu jest źle.
Dodatkowo nie czuje nawet popędu seksualnego. Pamiętam kiedyś aż mnie nosiło a teraz? Szczerze nie mam popędu. Nie umiem nakręcić się, jestem mało wilgotna... Wyobrażam sobie różne rzeczy i nic, gdy mnie dotyka tez mało czuje.
Biorę tabletki antykoncepcyjne ale nie wiem czy to ich wina ( ale miałam mnóstwo różnych rodzajów a libido zniknęło i tak)
Dodam że zaczęłam się masturbowac jakoś kolo 15/16 roku życia. Fakt... Pierwsze miesiące to była ciągła masturbacja i bo coś nowego fajnego, ale później to się unormowalo. I raz/dwa/ trzy razy w tygodniu a czasami nawet rzadziej. Mam koleżanki co znacznie częściej się masturbuja i nie mają problemu z seksem.
Czym to może być spowodowane? Jakieś rady jak to naprawić, ci zrobić

Odnośnik do komentarza

Pewnie masturbowałaś się na sucho i w dodatku brudnym palcem, wyrobiłaś nawyk silnego tarcia, a może masz już też jakąś grzybicę, albo pobakteryjny stan zapalny pochwy. Penis nie jest tak szorstki jak palec, więc nie wyzwoli Ci orgazmu. Teraz musisz poćwiczyć z dildem o średnicy ciut mniejszej od penisa chłopaka,. Przed ćwiczeniem powinnaś umyć cipkę,posmarować dildo lubrykantem KY i bardzo delikatnie wykonywać ruchy frykcyjne , zahaczając o łechtaczkę, aż wyzwolisz orgazm.
I tak ćwicz co drugi dzień, po orgazmie umyj cipkę i hartuj zimną wodą. Jak już nauczysz się orgazmu, a może to zająć ok. 50 lekcji, to możesz dopuścić chłopaka, ale bez gumy.
W związku z tym wybierz dni niepłodne i globulkę Oval Patentex. Po więcej informacji, zwłaszcza dla chłopaka, wyguglaj hasło: "fizjologia i filozofia seksu", a dla siebie "antykoncepcja lub świadoma prokreacja" Powodzenia, odpisz jakie efekty, tzn. po ilu lekcjach osiągnęłaś pelnowartościowy orgazm(rytmiczne skurcze mm. pochwy i obfity śluz, prześpieszone bicie serca i oddech)

Odnośnik do komentarza
Gość poprawka

nie zauważyłam, że bierzesz tabletki antykoncepcyjne. One mogą hamować popęd i orgazm, więc na okres nauki orgazmu odstaw je i w razie kopulacji z wytryskiem zastosuj dni niepłodne i Oval Patentex. W życiu już dorosłym, jak będziesz już mieć optimum dzieci, i będziesz osiągała orgazm, to przejdź na spiralkę.

Odnośnik do komentarza
Gość Koceana21

Różnie. Czasami 10 min, 15, czasami nawet godzinę i jest cięzko.
Anatomicznie mam wszystko na miejscu. Dlatego to takie dziwne.
Co do antykoncepcji to używałam i plastrów, ringów, z 5 różnych tabletek i dalej to samo. Z asekurella i bez. Ale dodam, ze przed antykoncepcja tez pare razy uprawialiśmy seks i tez nie czułam za dużo ani nie dochodziłam. Raz jedyny pamiętam, był dzien kiedy duzo o tym myslalam ( o seksie ) i podczas seksu oralnego bylam blisko... blisko ale pomimo staran nie doszlam. Ale sama potrafie dojść, nawet kiedy mówie partnerowi co ma robic i czuje, ze dotyka mnie tak samo jak ja siebie, to i tak moge byc blisko ale nie dojde...

Odnośnik do komentarza
Gość ciąg dalszy

masturbacją wyrobiłaś nawyk silnego tarcia, co ma miejsce w Ośrodku Rozkoszy w Mózgu.. Teraz musisz wyrobić nawyk delikatnego tarcia, takiego jakie daje penis, a nie szorstki palec!!! W przeciwnym razie zostaniesz kupą bezczuciowego mięsa, i żadne skomlenie tu na Forum nie pomoże. Wybacz, ale to nie jest żadna złośliwość z mojej strony , tylko jedyna dobra rada. Zrobisz jak zechcesz, gdyż Twoje małpy i Twój cyrk.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...