Skocz do zawartości
Forum

Czy chłopcy lubią się przytulać


Gość alcia1189

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alcia1189

Nie jestem pewna za takiego chłopaka jaki mi się podoba. Nie mam pojęcia czy lubi się przytulać. Jest raczej zawsze pod wpływem kolegów, ale czasami potrafi być naprawdę czuły i jest pytanie czy wszyscy chłopcy lubią się przytulać?

Odnośnik do komentarza

Pkt pierwszy - faceci zwykli nie okazywać uczuć czy słabości przed innymi (zwłaszcza innymi facetami).
To przez innych facetów może być odebrane jako oznaka słabości, na co męskie ego nigdy sobie nie pozwoli :) .
Zupełnie inaczej wygląda kwestia typowego podrywu - tu to "hulaj duszo - piekła nie ma!". Wtedy facet nie będzie się krępował przed kolegami...
Dużo też zależy od charakteru jegomościa, jeśli jest raczej podatny na wpływy, to raczej będzie unikał bliskości przy obecności kolegów. Co nie znaczy że nie lubi się tulić :) .

Inna sprawa, że przy kolegach może być bardziej "zainteresowany" rozmową z kolegami niż czułością z tobą...

A na koniec końców - ja jako facet uwielbiam się tulić do kobiet :D .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

twojarenia
Mój mąż nie lubi okazywać uczyć publicznie.Co innego w domu.Bardzo lubi się do mnie przytulać.Po prostu publicznie może być to odebrane jako oznaka słabości.

O matko ! Jakim cudem udało się znaleźć męża takiej jak ty ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...