Skocz do zawartości
Forum

mam 22 lata i brak wzwodu


Gość Jarek94

Rekomendowane odpowiedzi

mam 22lata i od 2 miesiecy mam wstydliwy kłopot z erekcją stało sie to praktycznie z dnia na dzien kiedy to uprawiałem sex z moją dziewczyną było to rano a wieczorem dokonałem masturbacji i od tego czasu 24h na dobe dętka zero nic sie nie dzieje. byłem prywatnie u urologa dwa razy przepisał mi tylko tabletki a kiedy zapytałem sie czy bedzie jak dawniej ,odparł ze za wiele nie da sie zrobic i jedyne co moge to łykać tabletki. dla mnie to było jak wyrok moja wartośc spadła i tak była niska i przeżywam załamanie z tego powodu smutno mi strasznie płakac mi sie chce, nie wiem co robic dalej ? i czy da sie na stałe przywróćić dawną sprawność bez tabletek na potencje

Odnośnik do komentarza

Dziś środowisko nie sprzyja "sprzętowi". GMO, fastfood, brak ruchu, masa stresów - można wymieniać w nieskończoność.

To iż zaniemogłeś to na serio nic dziwnego - każdemu w wieku 20+ raz na jakiś czas się zdarzy ;) .
Wiedz że im więcej o tym myślisz, im bardziej to przeżywasz tym trudniej odzyskasz sprawność... Całą sytuację potraktuj jak katar albo przeziębienie... Samo przejdzie :) .

Co możesz zrobić aby to wszystko przyśpieszyć? Zdrowiej jeść, nie palić fajek i nie pić %, więcej się ruszać... A tabletki? Ja jestem przeciw.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...