Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię dojść z odkrytym napletkiem.


Gość Hdar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od zawsze masturbowalem się z przykrytym napletkiem. Napletek zawsze miałem przykryty A wcześniej niezbyt dbalem o higiene penisa. Teraz próbuje to robić z odkrytym napletkiem Ale tylko po to żeby zmienić technikę bo za dużo czasu masturbowalem się się przykrytym i to mi zaszkodziło. Lecz gdy próbuje z odkrytym napletkiem to na penisie dostaje laskotki i dziwny impuls przez który mnie wszystko wykręca i nie zaliczam tego do rzeczy przyjemnej. Co z tym zrobić? Czy to wina wieloletniej masturbacji z odkrytym napletkiem czy może jakaś infekcja? To dla mnie ważne więc dziękuję za wszystkie porady. Zamierzam iść do urologa.

Odnośnik do komentarza

technikę masturbacji z zakrytym napletkiem. Przypuszczenia: głaskałeś główkę przez grubą skórę napletka i wtedy następował wytrysk spermy?
Jeśli tak, to masz bardzo wrażliwą żołądź, i chyba nie zlikwidujesz tego. A po jakim czasie masz wytrysk podczas masturbacji z zakrytą żołądzią? Jeżeli po 10 minutach, to se dupy nie zawracaj. A jak myjesz siurka, to podczas mycia masz też gilgotki?

Odnośnik do komentarza

Gilgotki na penisie tylko podczas wzwodu na mokro. Na sucho nie ma. I to w jednym miejscu mam blisko cewki te gilgotki reszta jest okej. Bardziej się masturbowalem Góra dół A nie glaskanie. Dość szybko dochodzę Ale wydaje mi się ze wyuczylem się szybkiego dochodzenia i podczas zwykłego seksu byłoby to inaczej bo gdy delikatnie się mastuebuje z odkrytym to nawet po 20 minutach nie dochodzę chyba mój organizm musi się dostosować do nowej techniki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...