Skocz do zawartości
Forum

Znacie sposoby na przedluzenie stosunku


Gość Marco18

Rekomendowane odpowiedzi

Sposób nr 1. Wolniej chłopie, wolniej... Czyli po prostu zamiast rżnąć jak królik rób powolne ruchy i staraj się nie naprężać sprzętu...

Sposób nr 2 . Lodzik z rana jak śmietana... W skrócie, przed samą penetracją spuść się... Drugi strzał będzie duuużo późniejszy...

Sposób nr 3. Uciskać! Czyli po prostu mocno naciśnij sobie na prostatę, kilka głębszych wdechów, sprzęt nieco oklapnie i jedziesz dalej :) .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

jasia17 - jasne, a rekreacyjna jazda rowerem uciska prostatę przez spokojnie godzinę... Boże wszyscy mamy raka! XD. Z choinki się urwaliście? Idźcie do lekarza, zapytajcie czy uciśnięcie na dosłownie 10 sekund może wywołać raka. To was wyśmieje ;) .

ekstra metoda - świetnie, po drugim strzale nie masz co liczyć na trzeci... Sperma to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość Menczester34

doświadczenie moje mówi:
nic wolniej nie da, masturbacja wcale nie ułatwia dłuższego seksu, zmiany pozycji wydłużają jedynie czas, a nie sam seks i dużo bym tu jeszcze pisał...
odkąd zacząłem wiecej sie ruszać w sensie sportu to i wtedy jakoś seksu była inna a do tego dorzuciłem znaleziony i wychwalany suplement http://climax-suplement.pl/
dla niedowiarków i osób które myśla ze to ściemy- najpierw spróbuje potem komentuj!
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość do Wszyskich

PT Jebaków:
nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły. Moi niedrodzy Jebacy, jak nie będzie nasienia w jądrach, zawiesiny dla plemników w prostacie, to nie będzie wytrysku, czyli nie będzie przyjemnego orgazmu. Proste? Na ilość nasienia i zawiesiny wpływa prawidłowe żarcie i higieniczny tryb życia!!! Jasne?
I po chuj wydawać 300 zł seksiuologa za receptę na rakotwórczą chemię opóźniającą wytrysk?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Koń by się uśmiał z ciemnogrodu, buuaaahhhhaaa

Odnośnik do komentarza
Gość jasiek55q

kolego, nikt nie mowi o chemi przepisanej przez seksulogoa, wlasnie tego powinnismy sie brnic, ale suplementy-ktorych warto poczytac sklad sa bardzo bezpieczne.
Ćwiczenia u mnie porpawily jakos seksu i wydluzyly go o minute, dwie.... czy to warte bylo zachodu?bo trzeba sie przy tym napracowac zeby osiagnac minimalny efekt.
dla mnie http://climax-suplement.pl/ spelnil moje oczekiwania co do dlugosci seksu i opini jakich zasiegnalem u specjalistow. czy seks jest wazny? ba..mega wazny,dlatego jak chcesz utrzymac ja przy sobie wyprobuj czegos innego :)

Odnośnik do komentarza

Warto jest ćwiczyć.Sam codziennie z rana masturbuję sie pod prysznicem i staram sie jak najdłużej przedłulżać erekcję, To procentuje Zauwazyła to również moja żona, która jest o wiele bardziej zadowolona. Dobre działąnie dają również tabletki Cum on. Powiekszają wytrysk, zwiększają erekcję oraz objętość wytrysku.

Odnośnik do komentarza

To Cum on o którym pisałem wcześniej, właśnie służy do tych celów. Czyli spotęgowania doznań.
W sensie, odczuwasz wszystko 4x mocniej niż zwykle. Jeżeli chodzi o cenę - to też nie jest jakaś zaporowa. Mogłaby być niższa, ale z tego co wiem, to wynika z faktu, że cum on musiał przejść sporo badań, aby dopuścili do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Gość simi napisał:

To Cum on o którym pisałem wcześniej, właśnie służy do tych celów. Czyli spotęgowania doznań.
W sensie, odczuwasz wszystko 4x mocniej niż zwykle. Jeżeli chodzi o cenę - to też nie jest jakaś zaporowa. Mogłaby być niższa, ale z tego co wiem, to wynika z faktu, że cum on musiał przejść sporo badań, aby dopuścili do sprzedaży.

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Do wszystkich buraków: ilość wylatującej spermy z penisa, i czas wylatywania, jest wprostproporcjonalny do przyjemności z orgazmu. Niestety na ilość spermy trzeba se zapracować zdrowym trybem życia, w tym prawidłowym odżywianiem, gdyż z pustego  spermy nawet Salomon nie naleje. Cum On to chemia, i może spowodować urośnięcie gruczolaka w prostacie, a czym to grozi, nie muszę chyba wyjaśniać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...