Skocz do zawartości
Forum

Zbyt mały biust (zdj)


Gość onala

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to nie jest odpowiednie miejsce do pokazywania piersi ale ryzyk fizyk,licze na szczerosc ,otoz mam 21l i mega maly biust, nawet biustem nie mozna nazwAć tylko dwoma pryszczami,.. Chciałam poznać waszą obiektywna ocene,co:sądzicie o takim biuście? licze na szczerą ocenę

ZDJECIE

Odnośnik do komentarza

nie jest tak źle, możesz go powiększyć ćwiczeniami na biust: rozpiętki hantlami lub exspadorem. Jak urodzisz i wykarmisz dziecko, możesz dać se wszczepić implanty.
Jeśli masz resztę dobrą, zwłaszcza zgrabne nogi i ponętną pupę, to ja osobiście dałbym Se i Ci spokój.

Odnośnik do komentarza

Jaka to jest miseczka? Pewnie coś koło B lub nawet małe C.
Wcale nie jest źle, powiem ci że nawet dobrze... Są amatorzy mniejszych biustów, są amatorzy większych... Sam wolę mniejsze :) .

Nie masz powodów do jakiś kompleksów - ale nie dziwię ci się. Dziś pełno w gazetach cycastych lasek... Pamiętaj tylko o tym że nawet laski z okładek nie wyglądają jak laski z okładek. Photoshop, staniki push up itp swoje robią...

Swoją drogą - patrząc po reszcie którą widać, jesteś raczej zgrabna panna :) .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość Taka prawdaa

W Twoim wieku dziewczyny maja jeszcze siano w glowie ;P nie chca dzieci i nie chca pracować.Nie sa zaradne a facet w takim wypadku bedzie mial tylko pocieche z dupy :P przekokosi i zostawi bo na co mu taka dziewczyna bez perspektyw.Cycki to nie wszystko..

Odnośnik do komentarza

~onala
~Dość istotne
Laska spokojnie ;-) masz dopiero 21 lat..urodzisz dziecko,nabierzesz mleczka w cycuszki i sie powieksza z czasem ;-)
a jak nie chcę rodzic??

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Dziewczyno, rodzenie to konieczność biologiczna nie tylko dla przedłużenia gatunku, ale i dla zdrowia. Kobiety unikające seksu zwieńczanego orgazmem i rodzenia dzieci skazane są na różne choroby: guzy w macicy, nadżerki szyki macicy a nawet depresje.

Odnośnik do komentarza

~do Onala
~onala
~Dość istotne
Laska spokojnie ;-) masz dopiero 21 lat..urodzisz dziecko,nabierzesz mleczka w cycuszki i sie powieksza z czasem ;-)
a jak nie chcę rodzic??

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Dziewczyno, rodzenie to konieczność biologiczna nie tylko dla przedłużenia gatunku, ale i dla zdrowia. Kobiety unikające seksu zwieńczanego orgazmem i rodzenia dzieci skazane są na różne choroby: guzy w macicy, nadżerki szyki macicy a nawet depresje.

ja nie unikam seksu,poprostu nie czuje instynktu macierzyńskiego, poza tym pytam o biust: a tu odpowiedzi typu "jak urodzisz to się powiększy " dzięki za takie rady. . ale nie skorzystam

Odnośnik do komentarza

Masz większy od mojego... i masz większe sutki niż ja... ech,
chyba sama się skuszę i pokażę wkrótce swój, abym usłyszała szczere wypowiedzi. Sami wiecie, że matka dzieciom zawsze mówi że wszystko w sobie ma piękne. Mam 23 lata i nigdy nie uprawiałam seksu, nie miałam też chłopaka. Kto ma cycki ten ma władzę.
Oddałabym wszystko żebym miała biust takiej wielkości jak ty.

Odnośnik do komentarza

~Jedenkumaty
rafik to chyba miseczki c nie widział na oczy. Jak dla mnie to wyglądasz jak młody chłopak, piersi może i mogą być, ale sylwetka bez kobiecych kształtów.

yyy sylwetka? na podstawie brzucha oceniasz? pozatym kobiece kształty to głównie piersi-a piszesz ze moga byc: to o co ci właściwie chodzi??

Odnośnik do komentarza

~Jedenkumaty
rafik to chyba miseczki c nie widział na oczy. Jak dla mnie to wyglądasz jak młody chłopak, piersi może i mogą być, ale sylwetka bez kobiecych kształtów.

Weź pomyśl że tu panna ma ręce w górze, więc siłą rzeczy biust wydaje się mniejszy niż jest w rzeczywistości... Wygląda na duże A lub B, więc po uwzględnieniu "pozycji" może być to C. Tym bardziej że C innemu C równe nie jest...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

rafik54321
~Jedenkumaty
rafik to chyba miseczki c nie widział na oczy. Jak dla mnie to wyglądasz jak młody chłopak, piersi może i mogą być, ale sylwetka bez kobiecych kształtów.

Weź pomyśl że tu panna ma ręce w górze, więc siłą rzeczy biust wydaje się mniejszy niż jest w rzeczywistości... Wygląda na duże A lub B, więc po uwzględnieniu "pozycji" może być to C. Tym bardziej że C innemu C równe nie jest...

nie mam rąk w gorze, do C mi duzo brakuje:)

autorka

Odnośnik do komentarza
Gość podsumowanie

Dziewczyno, mały biust jak i krzywe nogi, w łóżku a zwłaszcza w nocy "idą" na bok, więc jeżeli masz dolną część ciała dobrą czyli sprawną, to nie zawracaj se dupy, bo i tak nie poprawisz ciała na tyle byś wyglądała jak Ekberg a nabawisz się tylko kompleksów i chorób.
W życiu jest tak, że każda potwora znajdzie swego amatora, a ze zdjęcia nie widać byś była potworem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...