Skocz do zawartości
Forum

mąż nie ma potrzeby seksu


Gość klaudia1504

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klaudia1504

Witam,

jesteśmy 1,5 roku po ślubie, mamy po 26 i 27 lat, naszym problemem jest to,że mąż nie ma potrzeby seksu takiej jak ja, właściwie problemy były jeszcze przed śłubem ( wzieliśmy ślub po 7 latach bycia razem) . Mąż przed ślubem wolał pieszczoty "ręcznę" i oralne bo bał się niespodziewanej ciąży, natomiast po ślubie twierdził,że on nie jest wydolny tyle razy wspólżyć normalnie co ja bym chciała. Ja chciałabym około 4/5 razy w tygodniu a mąż co najwyżej raz na tydzień. Dodatkowo on nigdy sam nie wychodzi z inicjatywą, zawsze muszę to być ja, jak już jest podniecony to chcę się kochać ale mnie wnwerwia to,że to ja jestem zawsze tą aktywną stroną. Rozmów było na ten temat tysiące, obietnic poorawy też ale to tylko na chwilę jest dobrze a potem znów, Nie wiem co mam robić....czy ktoś miał podobną sytuację? może to ze mną jest coś nie tak? co robić ? on twierdzi,że go podniecam itd. mąż nie ma problemów z erekcją czy przedwczesnym wytryskiem.

Odnośnik do komentarza

Powodów może być pierdyliard, a oto przykładowe:
- praca fizyczna (wtedy to normalne - chłop po prostu nie ma siły),
- stres,
- niska samoocena,
- depresja,
- zła dieta,
- może go nie pociągasz,
- brak ruchu,
- problemy zdrowotne,
- niski testosteron i inne...

Na początek raczej bym się doszukiwał problemów w diecie i ćwiczeniach. Potem w stresie (i generalnie psychologii). Kłopoty hormonalne zostawiłbym na koniec.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Myslalem że tylko żony tak mają, u mnie się zmieniło po ślubie. Kiedyś raz dziennie, a teraz rzadziej niż raz w tygodniu, jak ja wyjdę z inicjatywą. Rozmowy pomagają tylko na chwile, ale też nie zawsze. Przeważnie pod koniec rozmowy przekręca się obrażona czy zasmucona na bok i idzie spac.

Odnośnik do komentarza
Gość wujek dobra rada

Nie męcz się, idż w miasto albo zostaw męża. Takiego stanu nie utrzymasz długo popadniesz w nerwicę i twoje ciało też będzie chorowało.Szkoda młodości, życia na taką męczarnię. Ponadto nie ma między wami tego czegoś co jest potrzebne do udanego seksu małżeńskiego.

Odnośnik do komentarza
Gość Basiaaaaaa

Droga Klaudio, tkwię w tym samym problemie 8 lat, mam 28 lat, mój mąż 34, prawie 3 lata po ślubie. Przed ślubem wymyślał, że nie ma warunków, ze rodzice za ścianą i takie tam bzdury. Teraz mamy ogromny dom, prace, pieniądze, wszystko jest dobrze, nikt nikogo nie zdradza, wszyscy zdrowi a on mnie palcem nie dotyka. Seks tylko z mojej inicjatywy po moim okresie jak mam największą ochotę 3 dni a potem dalej miesiąc przerwy. Po prostu się nami znudzili i tyle, koniec kropka. Ja już nie mam do tego siły, chyba go zostawie. Rozumiem Cię i współczuje.

Odnośnik do komentarza

A może po prostu mąż nie chce mieć dzieci i nie wie, jak ma Ci to zakomunikować? Mój mąż jak wraca w tygodniu z pracy, to też nie ma ochoty na seks, za to w weekendy żyć mi nie daje :) szczerze porozmawiajcie, bo może jeszcze da się ten związek uratować, a Tobie może pomóc masturbacja, jeśli masz tak duże potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Gość pestkaaay

Mój mąż też baaardzo rzadko ma ochotę na seks. Praktycznie seks jest raz w miesiącu albo rzadziej i to z mojej inicjatywy. Jest to bardzo frustrujące dla mnie. Maz tłumaczy się wiekiem - ma 41 lat, ale po ślubie jesteśmy 9 lat i na początku było praktycznie tak samo. Też bywałam z tego powodu zestresowana, bo jak długo można prosić o seks i ciągle być odrzucanym.. na szczęście teraz po urodzeniu drugiego dziecka mam mniejsze potrzeby, więc pewnie jakoś przetrwam. Szkoda tylko mojej młodości z wiecznym niespełnieniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...