Skocz do zawartości
Forum

Nietypowy ból


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie uprawiamy z chłopakiem seksu, a zamiast tego ocieram sie o jego penisa i w ten sposób dochodzę bez problemu. Tzn.on siedzi oparty o ścianę,a ja na nim "jeżdżę". Trwa to ok.5-15 min. Ale jest problem,bo potem na drugi dzień boli mnie miejsce zaznaczone na zdjeciu. Zdjęcie oczywiście nie moje,tylko z wikipedii. Boli jak leciutko przycisne to miejsce. To jakby ból kości,jakby jakas taka obita była,ale czy to możliwe po takiej czynności? PS czy takie ocieranie sie o penisa ma fachową nazwę?

monthly_2017_01/nietypowy-bol_4421.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

jeśli w słowniku nie ma, to możemy stworzyć i nazwać tę czynność "pocieractwo", albo" masturbacja na sucho".
Moim zdaniem, jest to szkodliwa forma masturbacji, gdyż brak tu lubrykanta w postaci spermy, i możesz takim , zwłaszcza, agresywnym pocieraniem, zniszczyć śluzówkę łechtaczki i warg sromowych. Ten twój ból jest tego dowodem, że coś uszkodziłaś!!!
Rada: wybierz na seks dzień niepłodny, wsadź do pochwy globulkę Oval Patenteks i daj się spuścić chłopakowi do środka, a sama też uzyskasz o wiele silniejszy orgazm, i nic nie uszkodzisz..
Wszelkie informacje nt. możesz wyguglać w necie pod hasłem: "fizjologia i filozofia seksu"

Odnośnik do komentarza

~odpowiedź
jeśli w słowniku nie ma, to możemy stworzyć i nazwać tę czynność "pocieractwo", albo" masturbacja na sucho".
Moim zdaniem, jest to szkodliwa forma masturbacji, gdyż brak tu lubrykanta w postaci spermy, i możesz takim , zwłaszcza, agresywnym pocieraniem, zniszczyć śluzówkę łechtaczki i warg sromowych. Ten twój ból jest tego dowodem, że coś uszkodziłaś!!!
Rada: wybierz na seks dzień niepłodny, wsadź do pochwy globulkę Oval Patenteks i daj się spuścić chłopakowi do środka, a sama też uzyskasz o wiele silniejszy orgazm, i nic nie uszkodzisz..
Wszelkie informacje nt. możesz wyguglać w necie pod hasłem: "fizjologia i filozofia seksu"

hmm ja bym powiedziała, ze jest lubrykant w postaci tego, co wydzielam ja:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...