Skocz do zawartości
Forum

Seks analny


Gość irina227

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są tu kobiety, które doświadczyły seksu analnego?

Spróbowaliśmy z partnerem, strasznie się bałam i długo nie dałam się namówić. Jednak gdy już do tego doszło, przy odpowiednim nawilżeniu, czułością i delikatnością mojego partnera, nic mnie nie bolało. Było to ciekawe doświadczenie. Jednak zdaję sobie sprawę z konsekwencji. Wiem, że nie chcę tego robić dzień w dzień lub tydzień w tydzień, ale raz na jakiś czas spróbować można.

Czy któraś z Was nabawiła się przy tym jakichś nieprzyjemnych skutków ubocznych, uprawiając seks analny np. raz w miesiącu? Czytając wypowiedzi na różnych forach ludzie piszą okropne rzeczy, jednak widać, że są to osoby które "dużo gadają, a mało robią".

Odnośnik do komentarza

a miałaś jakąś przyjemność z tej dewiacji, tzn. orgazm? Czy tylko spełniłaś zachciankę twojego kalekiego mężczyzny, który ma kłopot spuścić się w twojej luźniejszej pochwie?
A ty masz normalne orgazmy podczas klasycznego seksu, czy jesteś oziębła i szukasz orgazmu w śmierdzącej dupie, bez względu na konsekwencje? No cóż, kaleka nawet brzytwy się łapie, tak i z tobą. Współczuję Ci kalectwa i , za przeproszeniem, ryzykownej głupoty.Notabene, normalna i zdrowa kobieta nie potrzebuje takiej dewiacji, by się cieszyć seksem.

Odnośnik do komentarza

A ja współczuję Tobie ograniczenia :) Jeżeli uważasz mnie za nienormalną osobę, przeczytaj to co napisałaś, wypowiedź pełna hejtu i opryskliwości... żałosne :) Mamy udane życie seksualne, ale są rzeczy, które dają człowiekowi ciekawość, i które człowiek chce spróbować zrobić, a jak każdy normalny człowiek wie - wszystko jest dla ludzi, ale jak si to robi z głową. Oziębła jesteś Ty i Twoja wypowiedź, nie mając nic mądrego do powiedzenia, mogłaś nic nie pisać, proste.

Odnośnik do komentarza

no i jak, dałaś se wsadzić do ucha?Był orgazm dziewiczy, oblany krwią i głuchotą?
Pamiętaj, wszystkiego trza spróbować, pozostał ci jeszcze dziurka nosie. Nie usuwaj postów i odpisz wreszcie jakie doznania, czy był orgazm?

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że nieprzyjemnych skutków ubocznych jak to określiłaś można się zawsze nabawić. Nie tylko przy seksie analnym.. Fakt jest jednak taki,że zawsze musisz się tutaj liczyć z konsekwencjami gdyż no nie jest to - tak to pozwolę sobie nazwać- odpowiednie miejsce u kobiety do uprawiania seksu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Inna Renia

twojarenia
Dla mnie seks analny nie jest zdrowy i tyle w temacie.

A dla mnie jest nie tylko niezdrowy, ale okropnie śmierdzący!!!!
Ostrzeżenie: można złapać brodawczaka i HIVa!!!!!!!!!!!.
Wirus brodawczaka obsypuje twarz, genitalia brodawkami, które z biegiem czasu rakowacieją.Zanim nastąpi zgon, wygląda się jak małpa brośnięta brązowymi brodawkami. Wirus HIV przyczynia się do AIDS przez co osłabiony Układ Immunologiczny stwarza warunki to tworzenia się guza Kapossiego, który błyskawicznie rakowacieje.
Higiena i wierność jest "psu na budę", czyli ch*ja warte.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...