Skocz do zawartości
Forum

Sposób ułożenia penisa w bokserkach


Gość Jeeef

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, dziwne pytanie. Jak macie ułożonego penisa w bokserkach? Mój zawsze skierowany jest ku górze, ale ostatnio zauważyłem, że 90% osób ma skierowanego w dół. Próbowałem się przestawić, ale nie daję rady. Strasznie niekomfortowo. Nie wiem przez co jest to powodowane... być może przez to że mój penis podczas spoczynku nie jest zakrywany do końca przez napletek(nie każdy tak ma?) i czubek penisa ociera się o bieliznę powodując dyskomfort i podrażnienie? Nie mam pojęcia, a teraz dziwnie się czuję przez to...

Odnośnik do komentarza

To, że żołądź odkryta, to dobrze, otępi wrażliwość i opóźni wytrysk. Notabene, wielu mężczyzn skarży się na przedwczesny wytrysk, przez co nie może zadowolić kobiety, bo penis za wcześnie flaczeje.
Skieruj penisa w dół, ale co jakiś czas zmieniaj położenie: raz z lewej strony bokserek, raz z drugiej, bo inaczej będzie wykrzywiony w którąś stronę. Co prawda, w seksie to nie przeszkadza, ale brzydko wygląda jak staniesz nagi przed dziewczyną ze sterczącym ch*jem w lewą stronę, Dziewczyna pomyśli, że jesteś lewicowcem, i wygoni cię z łóżka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...