Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie uzależnienia od masturbacji


Gość w...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Mam problem poniewarz podejrzewam u siebie uzależnienie od masturbacji, zacząłem to robić dosyć wcześnie bo w 5 klasie podstawowej, teraz mam 16 lat, jestem w 1 liceum i masturbuje się rano i wieczorem, dodatkowo kiedy się kładę do łóżka nie mogę się opanować i robię to przynajmniej jeszcze 3 razy. Nie potrafię bez tego zasnąć, proszę o pomoc, nie wiem co mam z tym robić. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

jeśli będziesz się dobrze odżywiał, to masturbacja może być dobrym treningiem. Jeśli będziesz zamożony głodem, to możesz nabawić się choroby, np. suchot.
Dodatkowa rada: nie wal konia na sucho, bo uszkodzisz śluzówkę żołądzi i napletka, a przez co możesz nabawić się ranki, która może przekształcić się w nadżerkę, a w dalszej kolejności raka. W związku z tym powinieneś zachować higienę: przed waleniem konia umyć penisa, używać na dłoń lubrykanta poślizgowego, po wytrysku umyć siurka, bo będzie cuchnął i namnożą się bakterie chorobotwórcze, co może doprowadzić do amputacji siurka i założenia kranika, ale tylko do siusiania a nie seksu. Jak dziewczyna zobaczy u ciebie zamiast penisa kranik, to ucieknie gdzie pieprz nie rośnie. Kumasz już teraz?

Odnośnik do komentarza
Gość rówieśnik

cytat:
kiedy się kładę do łóżka nie mogę się opanować i robię to przynajmniej jeszcze 3 razy. Nie potrafię bez tego zasnąć, proszę o pomoc, nie wiem co mam z tym robić.
pytanie:
czy za każdym razem masz wytrysk nasienia? Jeśli tak, to ile kropel? Podejrzewam, że masz jeszcze wodniste mleczko zamiast spermy, tak? Podejrzewam też, że pod nosem masz jeszcze dziecięce śpiki, w związku z tym zajmij się szkołą, a nie biciem konia, bo zostaniesz bezdomnym menelem.

Odnośnik do komentarza
Gość do gimbazy

zamiast znęcać się nad "koniem" walcie na stok "znęcać się" nad nartami. Wyjdzie to Wam na zdrowie i ograniczy dziecinny debilizm, buaaahhhhaaaa. Teraz akurat są ferie zimowe, więc macie szansę wrócić do normalności, i być normalnymi ludźmi, a nie koniobijcami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...