Skocz do zawartości
Forum

Petting


daro9954

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Kilka dni temu wraz z moją partnerką mieliśmy petting. Doszło u mnie do wytrysku na dłoń , po czym razem z moją dziewczyną wytarlismy sie chusteczkami . Chwile później zrobiłem jej krótki masaż, a po około 10 minutach zrobiłęm jej dobrze palcami. Jaka jest możliwość ze zajdzie w ciąze , mogło coś sie znaleźć jeszcze na palcach po wytarciu chusteczkami i czy może przez to dojść do zapłodnienia ?

Odnośnik do komentarza
Gość mateuszekk

no, takiej ciemnoty dawno nie widziałem. Notabene w jednym ejakulacie jest >200 mln plemników niewidocznych gołym okiem!!! W bruździe palców, wystarczy, że się jeden schował, a ciąża gotowa. Niektórzy, za przeproszeniem, debile, wycierają zaplemnionego penisa i pchają go do pochwy. I nie chodzi już o schowanie się plemnika pod napletkiem, aleo to, że sporo ich wylezie z cewki moczowej!!!

Odnośnik do komentarza
Gość drobna oświata

twojarenia
edukacja seksualna kuleje mocno w Polsce,takie wpisy nie dziwią

1. na seks decydować się w okresie niepłodnym i w przypadku młodzieży z dodatkowym zabezpieczeniem prezerwatywą i globulką Oval Patentex. Jeśli cykle miesiączkowe są regularne, może być tylko globulka
2.w przypadku osób dorosłych, kiedy wpadka nie musi być kłopotem, można stosować albo kalendarzyk małżeński, albo globulkę. Każda inna forma antykoncepcji np. hormonalna, spiralka, obciąża organizm. Hormonalna np. może przyczynić się do nadwagi, a, jeśli stosowana w "ciemno" do niepłodności. Spiralka, poprzez permanentny stan zapalny śluzówki macicy wywołany "drutem Cu" do raka. Wskazówka: 11 dni przed spodziewaną menstruacją to dni niepłodne, pod warunkiem regularnego cyklu. Im dłuższy cykl, tym więcej dni niepłodnych w 1-szym okresie niepłodności. Przy krótkim cyklu dni niepłodnych może nie być!!!

Odnośnik do komentarza

cyt.:
.... mogło coś sie znaleźć jeszcze na palcach po wytarciu chusteczkami i czy może przez to dojść do zapłodnienia ?
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Oto w ww. cytacie widać ciemnotę. Chłopak chwali się, że wytarł palce, jakby zobaczył na nich siedzące chrabąszcze i zrzucił je na podłogę, debilnie myśląc, że już teraz nie ma czym zapłodnić dziewczyny.. Głupek nawet nie wie, że na palcach mogło zostać z tych >200mln kilka tysięcy plemników, ponieważ są one mikroskopijne i zdolne schować się nawet w szczelinie skóry palców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...