Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja


Gość Walo-Mania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Walo-Mania

Problemem moim jest częsta masturbacja mógłbym to robić codziennie jestem człowiekiem który ma wysokie zapotrzebowanie seksualne nawet jeśli kocham się z dziewczyną zaraz po finiszu mam kolejny zwód i mógłbym się kochać aż padł bym ze zmęczenia nic nie jest wstanie mnie zaspokoić czy to normalne czy istnieje pewien rodzaj nimfomanii męskiej bo nawet jak coś robię w pracy i sobie przypomnę pewne sceny z życia intymnego dostaję wzwodu co nie jest wygodne, wracając do masturbacji czy da się z tym skończyć obecnie nie mam partnerki chciałbym jakoś popracować nad sobą bo nawet moje przyrodzenie już nie wyrabia bo od częstego uścisku boli mnie w jednym miejscu pod żołędziem z góry trzonu, jestem osobą zawzięta tak jak i z trzymaniem diety tak jak i z masturbacją powinienem sobie poradzić tylko nie wiem czy ona mi już nie zaszkodziła.

Odnośnik do komentarza
Gość Walo-Mania

Masturbuję się od 12 lat, mam 28 lat moje wymiary w zawodzie to 16 cm długości, obwodu nie pamiętam nie mam miarki pod ręką ale jest dość gruby, wygląda normalnie jest lekko przekrzywiony podczas wzwodu do góry i twardy bardzo, więc problemów z budową nie widzę w czasie spoczynku jest mały ale to też normalne bo z tego co wiem są różne typy mężczyzn i ich interesów podczas spoczynku, hmmy niepokoi mnie tylko ten ból ale to tylko przy osiąganiu orgazmu podczas wytrysku i to w jednym miejscu gdzie najczęściej trzymałem penisa. To tyle jeśli ma Pan jeszcze jakieś pytania postaram się udzielić jak najszczegółowszych odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Dość istotne

No to tak..powiem że ból moze wynikac najzwyczaniej w świecie z przetrenowania narządu..wypadałoby zaprzestać samogwałtu na okres conajmniej 2-3 tygodni i spróbować wyzwolić u siebie orgazm w inny sposób niżeli masturbacją np poprzez pocieranie obcieranie ob coś i wtedy bedziesz wiedział czy nadal pojawia sie ból czy też nie.Używki?papierosy,alkohol,narkotyki?

Odnośnik do komentarza
Gość Walo-Mania

Zaprzestanę wszelakiej masturbacji przez jakiś czas, zapomniałem dodać że w miejscu w którym pojawia się ból jest taka sina plamka wielkości opuszka kciuka wygląda na krwiaka podskórnego (siniaka), czyli uraz mechaniczny, nie palę a pije okazyjnie i to nie do przysłowiowego upadłego, narkotyki ani wszelakie środki oszałamiające nie brałem i nie będę brał. Jeśli coś jeszcze służę odpowiedziami.

Odnośnik do komentarza

Chłopie, co za dużo i świnia nie chce!!!
W umiarkowanej ilości, w przypadku braku partnera seksualnego, jest korzystna dla zdrowia. Nadmiar może osłabić Układ Immunologiczny, i możesz kojtnąć jak laboratoryjna mysz!!!
Opiszę: w klatce umieszczono 2 przyciski: seks i żarcie. Myszom wszczepiono elektrody do Ośrodka Rozkoszy w Mózgu. Tak se dobrze robiły, że zapomniały o żarciu. Osłabiły tym UI. i byle infekcja przyczyniyla się do śmierci. Uważaj, bo możesz podzielić los myszy.

Odnośnik do komentarza

cyt.
zapomniałem dodać że w miejscu w którym pojawia się ból jest taka sina plamka wielkości opuszka kciuka wygląda na krwiaka podskórnego (siniaka), czyli uraz mechaniczny,
odp.: waleniem konia na sucho uszkodziłeś śluzówkę, stąd krwiak!!!
Pamiętaj: w pochwie jest śluz poślizgowy chroniący od zatarcia, ty musisz podczas walenia konia używać na dłoń dowolnego lubrykanta, choćby oliwka dla dzieci, olej słonecznikowy, a najlepiej KY

Odnośnik do komentarza

pewien gatunek samców myszy, tak często i długo kopuluje, zapominając często o żarciu i osłabiając tym Układ Immunologiczny, że momentalnie po spełnieniu zadania zdycha. Jest to dziwny sposób przedłużania istnienia gatunku: przedwczesna śmierć jednych by inni mogli się urodzić.

Odnośnik do komentarza

młoda_młoda
Zasugerowałam tylko rozwiązanie....A na początek spróbowałabym bardziej wyuzdanie. 26 mam

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Pytanie: masz 26 lat, czy masz tak głęboką pochwę, że przyjmie penisa 26 cm?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...