Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Gość Pogromcaduchow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pogromcaduchow

Hej hej :) od jakiegoś czasu staram się z narzeczonym o dziecko. Parę dni temu zauważyłam u siebie rano dziwny śluz gęsty z krwią. Dziś rano pobolewało mnie podbrzusze, ale dość szybko przestało. Co to może być? Czy mogłam poronic ?

Odnośnik do komentarza
Gość Poronienie

poronienia samoistne są na porządku dziennym, często kobiety nawet nie wiedzą o tym. W Twoim przypadku, mógł je stwierdzić tylko ginekolog. Czy jeszcze jest czas na to, by to określić nie wiem, Idź z tym problemem do gina.

Odnośnik do komentarza
Gość fazy cyklu

~andriel
Albo plamienie owulacyjne....wyznaczasz sobie fazy cyklu?

Owulacja ma miejsce w 15 dniu cyklu, +/_ 2 dni
Ważne:
11 dni przed spodziewaną menstruacją to dni niepłodne, i jest to 2-gi okres niepłodności=constans.
Tuż po krwawieniu jest 1-szy okres niepłodności, i przy krótkim cyklu, tzn. mniejszym niż 28, może dni niepłodnych nie być!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Stasia 33

marluka
może to jakaś infekcja? zalecam tak czy inaczej wizytę u ginekologa

Sama infekcja może spowodować stan zapalny, ból, gorączkę, ale nie krwawienie.
Do "Pogromcy": ta krew jaki miała kolor, konsystencję? Głośno myślę: jeżeli miała kolor inny niż krew miesiączkowa, to może świadczyć o jakimś już wrzodziejącym i krwawiącym guzie. Ginekolog obowiązkowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

~pogromcaduchow
Niestety, ale nigdy tego nie robiłam.

Uwierz, że warto zacząć. Dzięki temu szybciej można wychwycić różne anomalie. Jeśli będziesz mieć z tym jakiś kłopot, zawsze możesz sięgnąć po jakiś tester np Afrodytę na ślinę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...