Skocz do zawartości
Forum

problemy z erekcją


Rekomendowane odpowiedzi

mam 19 lat, ostatnio zauwazyłem ze mam chyba problem z erekcja, jest krótkotrwała a penis nie osiąga pełnego "napięcia", mimo prób z dziewczyna, nie udało sie go postawić mimo że był orgazm, nie jest to moja pierwsza dziewczyna, z poprzednią też uprawiałem seks i nie było problemów, podczas masturbacji również występuje taki problem pomimo podniecenia, także wnioskuje że to nie problem psychologiczny gdyż sie nie wstydze przy dziewczynie, czy ktoś wie w czym może leżeć problem? nie byłem w ostatnim czasie na nic chory, nawet przeziębienia nie miałem, nie uderzyłem sie gdzieś w tych okolicach, nie było nic co mogłoby wskazywać na przyczynę tego zdarzenia, czy ktoś miał podobny przypadek ze pomimo checi, braku stresu przed dziewczyna nadal nie osiągał pełnej erekcji ale dochodziło do wytrysku? i w jaki sposób ewentualnie rozwiązaliscie ten problem?

Odnośnik do komentarza

na problemy z erekcją dobry jest maxon active, wiem, bo sprawdzałem, chociaż nieustanne faszerowanie się tabletkami nie jest też dobre, i trzeba pamiętać, żeby w tym czasie szukać różwnież możliwiych przyczyn problemu. czasami są one tak beznadziejnie proste żę ciężkop na nie wpaść. dużo palisz? nie uprawiasz sportu, ani żadnej aktywności fizycznej??? to już wystarczy, seiro

Odnośnik do komentarza

Drogi Leszku, impotencja, półimpotencja, to choroba naczyń krwionośnych, a ona jest wynikiem złego trybu życia i złego odżywiania.
Polecam wyguglać "fizjologię i filozofię seksu" ale Internetem Explorerem, bo Chrome jest ślepe; tam znajdziesz co trzeba. Powodzenia. NN
PS: efektów nie uzyskasz od ręki, na dobrą kondycję fizyczną, w tym seksualną trzeba se zapracowywać latami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...