Skocz do zawartości
Forum

Jak zminimalizować popęd seksualny do zera?


Gość truemanburbank

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truemanburbank

Jak w bezpieczny sposób zminimalizować popęd seksualny? Ze względu na praktykę duchową potrzebuję całkowicie uwolnić się od seksualności. Mam metody, które oddziałują na umysł, ale żeby pozbyć się chuci jak najszybciej chciałbym również znaleźć coś oddziałujące skutecznie na ciało. Skoro są tu fachowcy od pozbycia się impotencji, to z pewnością potrafią postawić sprawę odwrotnie. Nie chciałbym wchodzić w dyskusję \"po co?\" itd. tylko prosiłbym o bardzo konkretne i skuteczne porady (czy powinienem zrobić badania, jakie brać leki, udanie się do specjalisty itd)

Odnośnik do komentarza

Możesz się udać do specjalisty po poradę w jaki sposób obniżyć libido. Polecam także medytację. Niestety zminimalizowanie do zera popędu nie będzie łatwe. Jesteś zdrowym mężczyzną, więc to normalne, że masz takie potrzeby. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Hydroelektroryżer

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 13-stą wiosnę i pod stanikiem mało mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...