Skocz do zawartości
Forum

Zmniejszanie się penisa podczas erekcji


Gość Kufek56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat. Jestem w stałym związku z dziewczyną. Od roku współżyjemy ze sobą. Około 3 miesiące temu zaobserwowałem zaburzenia w erekcji , tzn mój penis jest mniejszy i mniej twardy. Czasami zdarzało się ze podczas stosunku penis zmniejszał się . Przez rok paliłem papierosy z przerwami. ( przeciętnie 1 papieros dziennie). 3 razy paliłem też marihuanę Obecnie nie palę od 2 miesięcy. Ogólnie mało śpię , ponieważ w tygodniu muszę wstawać o 5 rano aby dotrzeć do szkoły. Muszę też dużo się uczyć , więc dodatkowo jestem narażony na stres. Bardzo często korzystam z telefonu komórkowego , a nawet często z nim śpię. Weekendami często mam problemy ze snem , budzę się rano i nie mogę zasnąć . Czuję się przemęczony. Kiedyś zanim zacząłem uczęszczać do liceum uprawiałem wiele sportów lecz niestety teraz nie mam na to czasu. Wcześniej zanim zaczęły się problemy z erekcją , bardzo często współżyłem ze swoją dziewczyną i masturbowałem się . Aktualnie bardzo rzadko to robię , a współżycia nie ma w ogóle przez te problemy. Proszę o udzielenie mi porady co robic. Nie wiem co robić i dlaczego tak jest . Bardzo martwi mnie ta cała sytuacja. Nie wiem czy nie dzieje się ze mną nic poważniejszego. W pewnym momencie zaobserwowałem poprawę tzn wszystko wróciło do normy , ale niestoety znowu problemy wrocily pomimo tego że nie palę i staram się spać jak najdłużej . Bardz proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że Twój organizm jest wyczerpany i stąd problemy z erekcją. Może postaraj się zmienić swój tryb życia na zdrowszy i spokojniejszy. Pamiętaj, że z czasem mogą się pojawić inne dolegliwości zdrowotne. Poza tym polecam wizytę u urologa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...