Skocz do zawartości
Forum

Napletek nie zsuwa się podczas stosunku


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

dobry wieczór, chciałem sie zapytać o bardzo nieprzyjemną rzecz. ;( otóż gdy rano budze sie mój penis stoi (gdy chce oddać mocz) gdy oddam to on opada , gdy byłem mały mama poszła ze mną do lekarza bo nie umiałem naciągnąć napletka i naciągneła mi na siłe. Ale teraz mam 18 lat i dalej nie umiem go naciągnąć. Rozmawiałem o tym z kolegą który też to ma. Nie potrafi naciągnąć go nawet podczas stosunku gdy jest mokry (ja tak samo) i ma małą ilość spermy. Moja dziewczyna twierdzi że to nic poważnego że jestem płodny ale ja obawiam się że to jest bezpłodność. Nigdzie nie potrafię znaleźć wątku o tym co zrobić gdy napletek nie zsuwa się podczas stosunku a wytrysk jak wytrysk nie jest w 100% pełny pewna ilość zostaje na napletku w środku penisa. z dziewczyną planujemy założyć rodzinę a wstydzę się o tym komu kolwiek mówić. Do lekarza również się boję bo gdy powie że to w 100% bezpłodność to ja się załamie. chociaż moja dziewczyna już 3 miesiąc nie ma miesiączki a brzuch jej rośnie chociaż pępek ma taki sam jak większość dziewczyn. Czy to ciąża? czy ze mną jest coś nie tak? czy ten napletek i ilość spermy oznacza barak płodności ? błagam odpowiedzcie mi na to pytanie strasznie się boje !!!!!! :(

Odnośnik do komentarza

Skoro dziewczyna już 3 miesiąc nie ma miesiączki, to bardzo prawdopodobne, że jest w ciąży. Idźcie po test ciążowy do apteki i sprawdźcie, czy tak rzeczywiście jest. Zamartwisz, że jesteś bezpłodny, a w tym samym czasie w brzuchu Twojej kobiety od 3 miesięcy być może rozwija się Twój synek lub córka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Do gówniarza

no, takiej ciemnoty dawno nie widziałam!!! Ten dzieciak myśli, że plemnik ma wielkość chrabąszcza, a skoro zobaczył na siurku tylko kilka kropel białawej mazi, to myśli, że jest niepłodny,, i głupa rżnie, albo nim jest.
Niedrogi głupcze, plemnik jest mikroskopijny i nie widać go gołym okiem. W jednym ejakulacie jest ich >200 mlm, a do zapłodnienia wystarczy tylko jeden. Skoro dziewczynie urósł już brzuch, to znaczy, że twój plemnik ma skrzydła i pofrunął do pizdy twojej też głupawej dziewczyny, buuaaahhhaaa.
Skoro umiesz kompa, to spytaj Wójka Gugla o plemnika, ciążę, antykoncepcję etc. A najlepiej skończ wreszcie tę zawodufkę, bo w śmierdzącej noclegowni z głodu i smrodu zdechniecie, razem z niczemu nie winnym bękartem.

Odnośnik do komentarza
Gość ciotka głupka

cyt z głupka.:
...Ale teraz mam 18 lat i dalej nie umiem go naciągnąć. Rozmawiałem o tym z kolegą który też to ma. Nie potrafi naciągnąć go nawet podczas stosunku gdy jest mokry (ja tak samo) i ma małą ilość spermy.....
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Skoro napletek został w rowku okołożołądziowym, to szykuje Ci się załupek, który tak ściśnie główkę, że się zesrasz z bólu. Póki jeszcze nie masz bólu, to prawidłowym waleniem konia możesz go rozćwiczyć. Jeżeli tego nie zrobisz, to czeka cię okaleczające obrzezanie.
Technika walenia konia:
na dłoń lejesz kilka kropel olejku bambino i dłonią niczym pochwą walisz konia aż do wytrysku. po wytrysku myjesz go i hartujesz zimną wodą. Po pół roku przyjemnego znęcania się nad koniem, wyzdrowiejesz i zmmondżejerz.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonim 19

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 19-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...