Skocz do zawartości
Forum

Brak wzwodu podczas inicjacji seksualnej


Gość matik1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam 19 lat. mialem przerwe od uprawiania sexu ok 5 miesiecy.
od pewnego czasu z kobieta 18lat prubujemy uprawiac sex ( gra wstepna wszystko ładnie) ale gdy juz mam zamiar wlozyc moj penis opada. Nie wiem co z tym zrobic. Czy mozecie mi pomoc? prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza

może stres, może zła dieta, może jakieś nerwy i przemeczenie, tak sie czaem zdarza, ale jesli to sie zdarza regularnie, to mozesz skonsultowac sie z lekarzem, chociaz nie sadze aby byl to jakis wielki problem zwlaszcza ze sma piszesz ze miales przerwe w seksie wiec moze to ma zwiazek, ze dawno nie wsplozyles a teraz sie stresujesz przed seksem, stad brak wzwodu

Odnośnik do komentarza
Gość do biedaka

Dwie przyczyny:
1. zły tryb życia, w tym złe odżywianie, w związku z tym zakłócenia hormonalne
2. waleniem konia wyrobiłeś nawyk silnego tarcia, więc najpierw wal konia jak dawniej aż Ci stanie, a jak już stanie, to szybko wsadź ch*ja do pi*dy i dokończ, czyli spuść się.
3. na wielominutową kopulację, czyli tak długą, by partnerka osiągnęła orgazm nie masz co liczyć, bo ci przy dłuższym szorowaniu w śliskiej piździe, ch*j opadnie, i ani ty , ani partnerka nie osiągniecie satysfakcji.
4. jak już chcesz zadowolić partnerkę, to palcem & językiem & dildem, ale z zachowaniem higieny i pewnych zasad. Poszukaj, są tu na Forum.
Notabene, kobieta, by szczytować, wymaga stymulacji łechtaczki, punktu G minimum 10 minut. Nie sądzę, żeby ci, przy tym "schorzeniu" stał penis tyle czasu. Jak nie wyjdzie wg ww. rad, to spróbuj viagrę, ale skonsultuj to z seksuologiem, bo możesz na dupie "kopytami strzelić"

Odnośnik do komentarza

~Panda
może stres, może zła dieta, może jakieś nerwy i przemeczenie, tak sie czaem zdarza, ale jesli to sie zdarza regularnie, to mozesz skonsultowac sie z lekarzem, chociaz nie sadze aby byl to jakis wielki problem zwlaszcza ze sma piszesz ze miales przerwe w seksie wiec moze to ma zwiazek, ze dawno nie wsplozyles a teraz sie stresujesz przed seksem, stad brak wzwodu

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Drogi/ga Pando, z pustego i Salomon nie naleje, więc jeżeli ów biedak nie będzie dobrze żarł, to jego organizm nie wytworzy plemników i zawiesiny sterczowej, a bez tego/spermy nie będzie ani erekcji, ani wytrysku/orgazmu/przyjemności, gdyż męski orgazm nieodłącznie związany jest z ejakulacją.
Po 10-ciu bykach, jakie zrobiłeś/aś w swoim poście, sądzę, że masz pojecie o seksie jak świnia o tańcach. Nara.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...