Skocz do zawartości
Forum

Czy Titan Gel działa?


Gość r...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oskar1993

A ja kupiłem i zadowolony. Za 2 miesiąca +3 sm. OK to nie tak dużo ,ale najważniejsze że działa . Kupowałem w Rosji. Zostało mi jeszcze 4 op, jak ktoś chce to mogę oddać, bo już nie potszebuje.Myśle ze żądło można trafić na oryginał , dużo podróbek:(Jak coś mój mail kasiaoskar1993@gmail.com

Odnośnik do komentarza

awsze pracowałem bardzo ciężko by poprawić byt swojej rodziny. Niestety nie jestem tak duży by zadowolić swoją żonę. Kochaliśmy się tylko w weekendy, było to zdecydowanie za nudne, a ona jeszcze narzekała, że nic nie czuje i nigdy nie miewa orgazmów. Kiedyś przyjaciel polecił mi Titan Gel. Byłem zaskoczony efektem. Zaledwie po pięciu dniach zauważyłem, że jest dłuższy i szerszy o co najmniej 4 cm!

Teraz sypiam z żoną codziennie, czasami przez całą noc, a ona jest taka szczęśliwa. Jej oczy znów lśnią i czuję, że zrobiła się bardziej aktywna, wygląda młodziej. Moje życie stało się znacznie lepsze!

Odnośnik do komentarza

Aby rezultat był szybciej widoczny . Nalezy prepar a t titan gel stosowac do zestawu cwiczen na powiekszenie penisa . A nie walic bezmyślnie konia pod prysznicem . U mnie po 6 miesiącach regularnych ćwiczeń poszlo w gore z 17 nq 22-23 cm i w obwodzie do 16 . Panowie

Odnośnik do komentarza
Gość zenek pała

Ściema i oszustwo a adresat to Gibraltar i inne huje muje
debile dostają "siano" za ściemy . Tabletki któreb mają podany skład , działanie dane producenta to OKI ale żele to hujnia... pieką podrażniają kutasa na chwile - nie dajcie się nabrać a tego huja co to reklamuje to za worek powiesić.Odpowiednia dieta ; sport i bedzie okey.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Titan Gel Gold na allegro bo podobno jest mocniejszy od zwykłego żelu.Stosowałem przez 3 miesiące 2 razy dziennie,i stwierdzam ze 100 % pewnością że to prawdziwa i MEGA ,OGROMNA , ŚCIEMA !!!!!! Te wszystkie kremy,żele,tabletki czy pompki gówno dają. Dobrze że kupiłem to w promocji ale i tak poszła ponad stówa.To zwykłe żerowanie na naiwności na co dajemy się nabierać.Jeśli facet nie urodzi się z knagą po kolana to żaden żel nie powiększy mu kutasa...………..

Odnośnik do komentarza

mój kumpel z siłki stosował tabletki maxorman i sobie chwalił naprawdę jest efekt choć nie pokazał :). Ja jakoś nie mogę się przekonać do łykania czegoś przez 3 miesiące nie mam tyle samozaparcia w sobie. Myślę nad operacją kwasem hialuronowym ktoś z was robił to?

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.10.2021 o 10:42, Gość Maciag napisał:

mój kumpel z siłki stosował tabletki maxorman i sobie chwalił naprawdę jest efekt choć nie pokazał :). Ja jakoś nie mogę się przekonać do łykania czegoś przez 3 miesiące nie mam tyle samozaparcia w sobie. Myślę nad operacją kwasem hialuronowym ktoś z was robił to?

Uszkodzisz sobie coś hialuron to kwas znieczulisz ptaka i nic więcej czołg przejedzie po nim i nawet nie poczujesz że po nim przejechał zmartwie cię iniekcje z kwasu hialuronowego nie robi się to nie takie proste a efekt nie jest trwały po roku lub 2 latach przy dobrych wiatrach będziesz musiał robić kolejne wstrzykiwania. W skrócie pomysł z tym zabiegiem to głupota. Nawet operacja że ci go rozetną skalpelem i na siłę będą go powiększać nie gwarantuje ci efektu wymarzonego.

Odnośnik do komentarza

Witajcie, zastanawiałem się nad tymi żelami (różnymi) opis piękny gwarancja powiększenia i murzyński dingdong, marzenie zwykłego prostego faceta w tym i moje. Opiszę wszystkie testy jakie zrobiłem żeby pomóc wam w wyborze bo sam na początku w tym temacie nie miałem żadnego pojęcia wystarczyło iść zamówić i jak królik doświadczalny testować na sobie.

Opinia jest tylko i wyłącznie moja bez ściemy to co na mnie nie działa kto wie może podziała na was tu też dużo ma do powiedzenia genetyka każdego człowieka a każdy ma inne predyspozycje.

Mam 35 lat i dość stresujące życie więc po 30 libido niestety spada testosteron zaburzony z powodu stresu niestety testosteron to straszna menda posiwiałem brak ochoty na intymne sprawy to mnie skłoniło do testowania. 

Zacznijmy od tańszych spraw takich jak ćwiczenia domowe wiele artykułów czytałem nagrzej go a potem rozciągaj ok nawet tyle że po treningu miesięcznym nic poza ukrwieniem lepszym nie zauważyłem ani w grubości ani w długości wady treningu są takie że jest dyskomfort w genitaliach wybroczyny, pęknięte naczynka czasem i wylew wewnętrzny żyły który Bogu dzięki się wchłonął sam po miesiącu czasu estetyka pałki krytyczna. Dałem sobie z tym spokój

Pompka standard jest w miarę ok tyle że nie powiększa na stałe jest penis grubszy wydawał się dłuższy ale znowu pojawiały się pęknięte naczynka, zasiwienia po czasie podtrzymywania penisa w próżni efekt taki że puchnie tyle że reakcja na dotyk jest dość nie zadawalajaca bo opuchnięty ptak jest mniej wrażliwy na dotyk może też wystąpić lekki ból przy nasadzie spojenia łonowego wywołany pompką i zasysaniem w dodatku pieczenie krwinki wybroczyny znikają po 3 dniach ale efekt wizualny ok tyle że to opuchlizna trzymająca się około 3, 4 h i tyle.

Żele używałem żeli 2 z górnej półki powiem tak kosmetyczny skład gliceryna daje poślizg dodają guarany lub innego ekstraktu żeby produkt był droższy a to nic nie daje. Robotę robi czarny pieprz lub inny substytut który powoduje uczucie ciepła i rozgrzewania fakt taki że poprawia nam się ukrwienie i jest możliwe że któremuś z was penis osiągnie swój paksymalny poziom możliwości i będzie widoczny efekt pogrubienia i wydłużenia po przez właśnie ukrwienie go. Efekt nie jest na stałe używasz żelu masz efekt po odstawieniu efekt maleje z czasem i penis wraca do swojego rozmiaru. Wada jest taka że niekiedy żel może zaszkodzić i w gratisie sprzeda nam uczulenie które dość długo może się utrzymywać o tym nie mówią na stronach producentów bo produkt by się nie sprzedał. Żele używałem 6 miesiące do czasu wystąpienia uczulenia przy jednym specyfiku z górnej półki.

Jaki efekt ukrwienie i większa podaż owej krwi powoduje efekt tymczasowy spuchnięcia w obwodzie i długości. Efekt tymczasowy nie na stałe.

Jedynym naprawdę jedynym ratunkiem dla nas koledzy są pastylki na powiększenie penisa oraz dieta i witaminy, minerały plus wspomagacze odnośnie ukrwienia.

Szukając pastylek szukałem rankingów najlepszych środków jak coś kupić to kupić z głową w dodatku studiowałem anatomię dolnego narządu budowa, procesy podawcze krwi do czlonka i dotlenianie organizmu podaż materiału odzywczego do produkcji spermy oraz do zwiększenia ciał jamistych członka sporo tego było ale jak coś robić to robić dobrze lekcje trzeba było odfajkowac. Kupiłem pastylki nie wiem czy na tym forum można pisać nazwy produktów więc nie piszę bo szkoda by było mojego elaboratu jak by go administracja usunęła. Kupiłem kapsulki najpierw na 6 miesięcy 6 fiolek każda fiolka starczy na jeden miesiąc pastylki bralem dwie przed posiłkiem rano albo jedną z rana i druga pastylkę przed kolacją w moim przypadku 2 pastylki z rana daje mi siłę na cały Boży dzień. Na początku zarzutem jedna pastylke i nic nie czułem wiecie obawy strach przed rozczarowaniem i przed efektami ubocznymi obaw było od groma i ta cena cena dla mnie była okropna bo to drogi suplement a tym bardziej bałem się tej nazwy suplement diety czyli wspomagacz który wypali lub nie a kasa poleciała. Na 2 dzień wziąłem z rana jak tylko wstałem dwie tabletki i po 15/20 min coś się zaczęło pierwsze doznanie to takie że przebudziłem się bez kawy, dostałem  większej energii do życia i działania w składzie żeń szeń więc pewnie to dało kopa bo było go w dużej ilości potem na plecach klatce piersiowej odczuwałem takie mrowienia pieczenia tak jak po przed treninguwce to pewnie zaletą czarnego pieprzu. Powiem tak pastylki biorę od roku i mogę powiedzieć że to najlepsze rozwiązanie każdy bierze z nas witaminy i minerały faszeruje my się tym na co dzień to dwie pastylki dodatkowo chyba nie zrobi nam problemu wielkiego a naprawdę pomoże. Informuję że osoby które palą papierosy mogą odczuwać mniejsze rezultaty ponieważ ich krążenie w żyłach jest nie co ospałe i problem jest też z dotlenieniem krwi i tym samym z ukrwieniem dlatego polecam dodatkowo zażywać do tych pastylek Cylko3Forte które usprawnia naczynia krwionośne i pozwala je uelastycznić jak zwiększyć podaż tlenową do krwi a tam gdzie tlen i lepsze krążenie krwi tam i wzrost i skuteczność. Mi pastylki pomogły a efekt jest naprawdę rewelacyjny i co ważne efekt jest trwały po odstawieniu pastylek po roku czasu a brałem je w 2019 roku do tej pory efekt jest zachowany i rozmiar został osiągnięty nie ma procesu wstecznego że się proces pogrubienia i wydłużenia cofa. Z czystym sumieniem polecam pastylki reszta czyli pompki żele itp. mogą być tylko urozmaiceniem w tej długiej drodze ale warto naprawdę warto. Jeśli ktoś by chciał dowiedzieć się więcej zapraszam na priv. Nie jestem żadnym mentorem tak samo jak wy szukałem testowałem na sobie i się udało. Pozdrawiam was wszystkich mam nadzieję że mój wpis komuś pomoże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...