Skocz do zawartości
Forum

Czy Titan Gel działa?


Gość r...l

Rekomendowane odpowiedzi

W teorii ewolucji jest coś takiego jak pierwsze prawo Lamarcka: narządy używane rozwijają się, a nie używane ulegają redukcji i jest to tendencją do postępu. Dlatego też jeśli często uprawiamy seks, to nasz penis staje się grubszy a nawet nieco dłuższy. Stosowanie Titan żelu może tu mieć wpływ tylko stymulujący wyobraźnią, co w efekcie przełoży się na jakieś tam większe lub mniejsze powiększenie rozmiarów. W zamyśle producenta jest on przeznaczony do ułatwiania poślizgu podczas stosunku o czym na opakowaniu znajduje się stosowana wzmianka, a że jest ona w języku francuskim, to nie każdy może ją przeczytać. Producent nie gwarantuje zwiększenia rozmiarów, o tym zapewniają sprzedawcy, którzy nie przyjmują reklamacji. A więc panowie jedyna droga do udanego seksu to ciągła praktyka. Nawet facet z niewielką kuśką, przy pomocy partnerki, może poprawić swoje osiągi. Bardzo pomaga przy tym seks oralny, dlatego wytłumaczcie swoim partnerkom, że to dla ich dobra.

Odnośnik do komentarza

Dr Penigreat jest okej, nmożna zamówienia składać, wiem że też przez allegro handlują bo tam kupowałem ich żel akurat. Dobra pomoc, jak ktoś trochę za wcześnie finiszuje z tematem, co myślę że się wielu mężczyznom przytrafia, zwłaszcza jak dzień jest stresujący, nerwy w robocie, dzieci za ścianą płaczą itp. :P

Odnośnik do komentarza

Dużo mi pomaga w łózku żel dr Penigreat na polepszenie erekcji, on też w ogóle ma działanie wydłużające i to faktycznie widzę po obwodzie że jest więcej niż było. Druga sprawa że jest neutralny dla skóry w tym sensie że jakiejś wysypki od niego nie dostaję, a różne rzeczy się słyszy o tego typu preparatach.

Odnośnik do komentarza

Jakby ten titan działał tak jak w reklamie to każdy by sobie coś takiego kupował.Prawda jest taka,że żel moze i może miec dobre działanie jeśli chodzi o poprawę erekcji. Ale nie masz co liczyć na toże powiekszy Ci penisa bo takie działanie mogą mieć jedynie tableti. Żel działa z zewnąrz.Tabletki zawierają za to składniki, które są w stanie nakierować na ciała jamiste większą ilość krwi i dzięki temu ciała jamiste znacznie bardziej się powiększają.
Sam brałem tabletki penilarge. Plus jeszcze stosowałem żel z tej serii ale bardziej na to aby nie tworzyły się rozstępy na penisie.

Odnośnik do komentarza

Bo jeszcze efektów nie będzie. Trzeba trochę poczekać. U mnie pojawiły się tak mniej więcej w drugim miesiącu chociaż w pierwszym również czułem zwiększenie erekcji w pierwszym miesiącu. Nie jest mówione,że rozstępy się u Ciebie pojawią bo mogą się pojawić albo nie. Po prostu jak penis będzie szybko rósł to skóra może nie wytrzymać i mogą się pojawić takie białe paski na skórze. Możesz sobie poczytać w opiniach o penilarge jak niektórzy pisali że im się pojawiały. Tak wiec sam używałem żelu na penisa i u mnie nie było.Chociaż penis się powiększyl.

Odnośnik do komentarza
Gość Rafal D

Witam,to kolejny bubel miałem dwie Tubki bo nsgadali Mnie nawet trzecią chcieli wcisnąć,nawet milimetra nie urósł,tak więc nigdy już w Życiu nie kupię jakiś reklamowanych fajansuw ,złodzieje i oszuści nic więcej !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Pan Kleks

Ludzie! Nie wydajcie pieniędzy na ten żel.To nie działa! Ci co stosują ten żel sami się okłamują " jaki to dobry produkt bo mi urósł 1 cm" . Nie prawda! Ktoś tylko robi pieniądze na naiwnych ludziach!!

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie chciałbym sobie kupic żel na powiekszenie członka. Po przeczytanu opinii oraz po przeczytaniu składów jestem prawie na 100% zdecydowany na zel penilarge. Jednak widze, ze tutaj większośc brało tabletki plus dodatkowo żel. Czy jak kupię sobie sam żel to mogę liczyć na efekty? Czy jedynie tabletki dadzą powiekszenie?

Odnośnik do komentarza

Jakieś efekty na pewno będą ale to zależy od konkretnie danej osoby. Poza tym przy powiekszeniu tabletkami na pewno zaobserwujesz o wiele lepsze efekty niż przy samym powiekszeniu żelem. Sam zaczałem od cwiczen manualnych członka, potem przeszedłem na ekspandery, nastepnie na zel i żel już coś ruszył.Jednak to właśnie tabletki penilarge rzeczywiście powiekszyły członka.Tak wiec możesz spróbować, jak nie podziała to najwyżej zamówisz sobie tabletki.

Odnośnik do komentarza
Gość Titan Gel Rusia

Call/Wa : 082298337110
www.adinshop.com

Titan Gel Rusia Pembesar penis obat kuat yang sangat ampuh dan banyak peminatnya , terbuat dari bahan – bahan alami yang sudah teruji klinis ,

Manfaat Titan Gel Asli Rusia :

-Memperpanjang Penis Hingga 4-7 Cm

-Volume Penis Meningkat Hingga 60
-Memperbesar dan Memperpanjang Penis dalam waktu 1 minggu .

–Hasil Permanen dan Aman tanpa Efek Samping .
-Miningkatkan Daya Tahan Pada Saat – Saat Berhubungan Intim

-Efek Positif Pada Daya Tahan Dan Kesehatan Seksual

Harga Titan Gel Rusia :

1 Botol 500.000 rb

2 Botol 1.000.000

3 Botol 1.500.000 rb

Bonus 1 Botol Titan Gel Rusia

TLPN/WA : 082298337110 

Odnośnik do komentarza
Gość Obat Blue Wizard

Cara Pemesanan Hub Kami :
Call /Sms : 082298337110
Whatsapp : 082298337110
Pin BB : DCD1246

Obat Blue Wizard Asli  penambah gairah sex yang berasal dari jerman, sangat manjur untuk mengatasi kaum wanita yang kurang bergairah dalam hubungan intim. obat perangsang  Wanita alami blue wizard dapat membangkitkan rangsangan sex secara spontans dan instan

 

Kelebihan Obat Perangsang Blue Wizard Cair :

Reaksi Lebih Cepat

Bikin Merangsang Wanita

Menaikan Libido Wanita

Menambah Gairah Wanita

Bikin Gatal Pada area Vagina

Bikin Wanita Ingin Sex

Tidak memiliki rasa, bau dan warna

 

Manfaat Obat Perangsang Blue Wizard :

Meningkatkan gairah seks atau libido wanita langsung terangsang, Horny with WET Vagina

Waktu respon seksual yang cepat, dan mudah untuk klimaks

Meningkatkan rangsangan klitoris – klitoris sensitif

Meningkatkan aliran darah ke daerah kelamin wanita, memaksimalkan kendurnya klitoris

Kemauan Seks Lebih tinggi dan minat dalam melakukan hubungan seks

Lebih sensitif untuk menyentuh dan mengintensifkan sensasi seksual

Kemungkinan peningkatan multiple orgasme – mengintensifkan orgasme

Dia ingin LEBIH & LEBIH!

 

Cara Pakai Obat Blue Wizard Penambah Gairah Sex :

Satu botol obat perangsang cair wanita blue wizard bisa dipakai untuk berkali-kali, karena isi lebih banyak dibandingkan dengan obat perangsang wanita lainnya.

Cukup 5-10 tetes obat perangsang cair wanita blue wizard ditaruh di air minum apa saja, kecuali susu dan air kelapa muda.

Lebih baik diminum dengan minuman yang bersoda, seperti sprite, fanta, coca-cola dll. obat perangsang cair wanita blue wizard juga dapat diminum tanpa campuran minuman lainnya. hanya dalam waktu 10-15 menit langsung bereaksi sendiri.

Odnośnik do komentarza
Gość Obat Erogan

Cara Pemesanan Hubungi Kami
Call/ Sms : 082298337110
Whatsapp: 082298337110
kunjungin Webset Resmi Kami :
www.jualpembesaralatvital.com
link Produk Obat Erogan : www.adinshop.com

Obat Erogan Asli Adalah Suatu Penciptaan Para Pakar Kesehatan yang terbuat dari bahan-bahan alami yang sudah teruji klinis untuk anda yang mempunyai keluhan Kejantanan . Seperti : Penis Kecil , Kurang Bergairah , Loyo dan Lemah Syahwat . Lalu Bagaimanakah Tentang Efek Samping Erogan ? Setelah di teliti dan di Uji di Laboratonium secara perinci Obat Kapsul  Erogan Herbal ini, Aman Tanpa Efek Samping .

MANFAAT EROGAN KAPSUL HERBAL :

 PERPANJANGAN PENIS HINGGA 4—-7 CM

VOLUME PENIS MENINGKAT HINGGA 60
LAGI DAN EPISODE LEBIH INTENS

MENINGKATKAN DAYA TAHAN PADA SAAT-SAAT INTIM

LEBIH BAIK, LEBIH KUAT DAN MEMPERPANJANG EREKSI

MENINGKATKAN PENGALAMAN SEKSUAL DAN MEMBERIKAN TAMBAHAN ENERGI SETIAP HARI

EFEK POSITIF PADA DAYA TAHAN DAN KESEHATAN SEKSUAL

INI MERANGSANG PERTUMBUHAN PENIS BAIK PANJANG DAN LINGKAR

INI BERISI BAHAN-BAHAN ALAMI DALAM PROPORSI YANG TEPAT

MEMPERBESAR PENIS

MENINGKATKAN LIBIDO .

 

KOMPOSISI DAN KANDUNGAN EROGAN :

Ekstrak biji jagung. Meningkatkan ereksi, meningkatkan durasi hubungan seksual. Selain itu, ia memberi manusia energi yang penting untuk hubungan seksual yang langgeng.

Muira-Puama. Komponen ini digunakan untuk pengobatan disfungsi ereksi penuh. Aphrodisiac ini menyebabkan ereksi sebagai hasil kegembiraan seksual, mendorong produksi hormon.

L-arginin Komponen ini meningkatkan aliran darah ke penis sehingga ereksi berkelanjutan dan kencang.

Ekstrak kulit kayu Redwood Ini memiliki dampak positif tidak hanya pada kualitas ereksi namun pada kondisi keseluruhan bodi. Ini memperbaiki sistem kekebalan tubuh, menenangkan sistem saraf, membantu menyingkirkan depresi.

Karena komposisi yang begitu unik, Obat Erogandirekomendasikan untuk digunakan bahkan oleh dokter yang biasanya skeptis tentang obat erogan herbal.

CARA KERJA OBAT EROGAN :

Minggu 1-2: ereksi menjadi lebih lama dan lebih terjamin, sensitivitas penis meningkatkan dua kali. Anda dapat melihat perubahan pertama – penis bertambah 2 cm.
2-3 minggu: penis Anda terlihat lebih besar, bentuknya anatomi yang benar. hubungan intim hidup meningkat sebesar 702 .

CARA MINUM EROGAN :

Cara Minum Obat Erogan asli adalah Pagi 1 Capsul Dan Malam Minum 1 Capsul. Pemakaian rutin bisa di rasakan 1 minggu pertama.

HARGA Obat EROGAN HERBAL :

1 Botol : 550.000 rb .

2 botol : 1.100.000 rb.

3 botol : 1.700.000 rb. bonus 1 botol Erogan .

Odnośnik do komentarza
Gość Gość19832209

Witam ja testowałem ten badziewie i ostrzegam wszystkich mężczyzn nie kupujcie tego żelu to bujda na resorach ja kupiłem tego guwna aż 9 opakowań i zmarnowałem tylko pieniądze jutro idę do sądu i założę im sprawę o wyłudzanie pieniędzy bo obiecywali złote góry a gówno z tego wyszło nie polecam tego produktu pozdrawiam a moja rada dla panów jest taka nie ważne czy masz dużego wacka czy małego ważne jest to jej się porusza jak to mówią trening czyni mistrza .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...