Skocz do zawartości
Forum

Czy Titan Gel działa?


Gość r...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gówno prawda! Do jakiego jeszcze Łajdactwa i oszustwa posunie się Żydostwo aby za pomocą manipulacji psychologicznej wciskać ludziom kit i sprzedawać zwykłe gówno w jakiejś wygórowanej cenie, to jest zwykły gel kosmetyczny do penisa taki sam jaki możecie kupić gdzie indziej za 50 lub 70 zł, marketing czyni cuda.Urośnie wam oczywiście ale debet na koncie. A nie zastanowiło nikogo iż dystrybutor nie zamieścił ani jednego nagatywnego komentarza, tylko same zmyślone super zachwyty tym niby cudownym środkiem. Bujda na resorach. To niestety przykre dla wielu ale wasze kobiety beda udawać orgazm podczas seksu z wami a będa fantazjować lub oddawać się prawdziwej rozkoszy facetom którym natura nie poskąpiła.Smaruj gelem fiutka i zimne piwo pij. Hahaha Alleluja i do przodu jak to mówią

Odnośnik do komentarza

Kupiłem 3 opakowania. Jestem w połowie drogi używania i prawdę mówiąc, nie bardzo to idzie. Nie robiłem dokładnych pomiarów. Wizualnie jakby średnica większa, na długość być może 1 cm. Może to wiek, bo przed pięćdziesiątką.

Odnośnik do komentarza

Pochwal się rezultatami za jakiś czas i napisz na ile wystarcza jedna tubka, ile trzeba wydać by były jakieś pozytywne efekty albo by przekonać się że to pic na wodę. Wszędzie jest podawane że zakupu można dokonać na stronie producenta, tyko co to za producent, pod jakim adresem i jaki jest do niego nr. telefonu to nikt tego nie wie dlatego skłaniam się do opinii że to ściema.

Odnośnik do komentarza
Gość nictonieda

wydłużyć to możecie jakimiś przyrządami do rozciągania ale nie zdziwcie się gdy potem będziecie mieli problemy twardością. co do tego żelu to jest kolejna ściema. dlaczego na stronie producenta nie ma nic o składzie? nawet jednym składniku? dlaczego po wpisaniu w wyszukiwarce pojawiają się same strony sponsorowane bez ani jednej negatywnej opinii? są tylko wyssać kasę dla tych co mają problem z rozmiarem. ale idioci zawsze byli, są i będą.

Odnośnik do komentarza
Gość regresso

Żelem nie powiekszysz. Żel nie służy do powiekszania ale do ochrony przed powstawaniem rozstępów jakie mogą się pojawić przy powiekszaniu penisa.Tak wic jesli ktos Cię przekonuje że jest inaczej to pisze głupoty. Kup sobie jakieś tabsy w stylu penilarge.

Odnośnik do komentarza
Gość regresso

Nadal będe twierdził,że żelem nie da się powiekszyć. Co nie znaczy, że nie wartao jest sobie takiego żelu przy tabletkach kupić. Powiekszenie Penilarge polega na tym, ze składniki zawarte w tabletkach zwiekszaja napływ krwi do naczyń jamistych i przez to potem powiekszają się one na stałe. Jednak takie wieksze i mocniejsze erekcje mogą kiepsko wpłynąć na skórę na penisie. Od tego jest właśnie żel. Zapobiega w skrócie rozstępom.

Odnośnik do komentarza

Ludzie!Przecież to oszustwo!Zawsze czy przy tabletkach czy przy żelu jest promocja..kosztowało tyle ale specjalnie dla Ciebie pakiet będzie w niższej cenie..jasne..i Ci kurwa lekarze na zdjęciach haha specjalna formuła od Dr.Simphsona haha jajca jak ich mało,ale debili nie brakuje którzy to kupują haha JAJCA!

Odnośnik do komentarza

Ja używam od 2 miesięcy i jest poprawa. Może nie jakoś drastycznie, na bank nie 4cm ale srednia jest większa, na długosc na oko tez cos kolo 2cm. najwazniejsze jednak ze penis jest bardziej czuły, a moja kobieta oniemiała z wrażenia po ostatnich naszych przygodach. ja polecam, choć troche reklama naciąga rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Gość marcinf1000

Nasz penis Panowie to mięsień który jak kazdy inny trzeba trenować, jest kilka naturalnych metod na powiekszenie 2 moze 3 cm jak u mnie ale nie w 2-3 miesiące to są lata treningu i umiejętnego wykonywania ćwiczeń! Nie mam opinii na ten temat tego żelu, ale zapewne to lipa! Panowie nadzieja umiera ostatnia ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Fiut orginal

Powiem tak,czy bylem mlody czy teraz juz dojrzaly zadne zele ani tablety nie dzialaja jak matka natura dala..U mnie jest tak,jak zla kobita nie ma ochoty fiut dmuchac jak ok jeszce jej nie ruszy a juz nim zuca,ot cala prawda,poprostu nie ma dobrego tarcia fiut nie ma orginalnego sexu ani wytrysku....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...