Skocz do zawartości
Forum

Obawy przed pieszczotami


Gość sylusia39

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i jestem z moim chlopakiem od 7 miesiecy nie chcemy jeszcze za bardzo uprawiac sexu(zadne z nas wczsniej nia mialo blizszych kontaktow...),ale on ma ochote na pieszczoty tz ja w pewnym sensie tez ale sie tego boje. Choc chce to nie wiem co sie ze mna dzieje gdy on piesci moje piersi to sie nie czuje zbyt komfortowo i nieraz wyciagam mu reke a gdyby chcial zejsc na dol to kompletnie nawet reki bym mu nie pozwolila wlozyc:( tak samo w odwrotna strone nie potrafie tez mu popiescic czlona:/ to jest bardzo zniechecajace i czuje jak w tym momecie robie cos okropnego:( bo on by chcial a ja go tak jak by odtracam ale ja nie potrafie:( Mniej boje sie sexu niz tych pieszczot prosze o pomoc czym to jest spowodowane( zle sie z tym czuje i caly czas o tym mysle a tak bardzo go kocham i nie chce przez to go stracic) Bo wkoncu moze miec dosc tego mojego zachowania...Kilkakrotnie z nim na ten temat rozmawialam i probuje udac ze mu to nie przeszkadza ale ja to widze:(

Odnośnik do komentarza

Masz jeszcze czas, aby dojrzeć do seksu i bliskości. W tym wieku nie powinnaś od siebie wymagać tak wiele. Jeżeli nie czujesz się komfortowo to uszanuj to i nie zmuszaj się. Dobrze, że rozmawiasz z partnerem. Twój partner jeżeli kocha, nie powinien narzucać Ci presji tylko zrozumieć Twoje obawy. Boisz się odrzucenia z jego strony. Zastanów się czy wiele osiągniesz z takim podejściem. Bliskość powinna opierać się na zrozumieniu, jednak nie będzie i tak Wam się układało kiedy będziesz robiła coś wbrew sobie. Twoje nastawienie do dotyku może być związane z tym, że przeżywasz wstyd, możliwe, że masz zaniżoną samoocenę i nie czujesz się pewnie. Powiedz swojemu chłopakowi, jak się z tym czujesz, bo jest to podstawą jeżeli chcesz się wyluzować i mieć dobry seks. Inaczej będziesz się gorzej blokowała i wycofywała. A nie chcesz chyba ciągle doświadczać lęku i poczucia winy? Daj sobie czas to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...