Forum Seks

Zbyt mały członek

~anonim1000

~anonim1000

Witam. Mam 14 lat, pod koniec czerwca skończę 15. Otóż mam pewien problem. Tak jak w tytule- niepokoi mnie wielkość mojego penisa. Gdy jest on we wzwodzie ma tylko 9-10 cm. W stanie spoczynku jest to około 4cm. Zastanawiam się czy nie jest to za mało jak na mój wiek. Dodam, że niecały rok temu byłem u lekarza i powiedział, że nie ma powodu do obaw, a od tamtego czasu penis urósł jednakże tylko w spoczynku (wtedy były to 2-3cm). We wzwodzie nadal jest 9-10cm. Czy mam się niepokoić ? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Iskra

Iskra

Skoro lekarz powiedział, że nie ma powodu do paniki to po co się tym przejmujesz. przestań o tym myśleć i będzie dobrze.

14 iskra Kobieta, 33 lata, Lublin
~Settle

~Settle

Akurat temat autora pewnie dawno jest juz rozwiazany oraz nie szuka już rozwiązania dla powiekszenia członka. Jednak w tym wieku trzeba się sugerowac tym,ze członek moze jeszcze urosnąć. Jasne, ze wszystko zależy od osoby , jedna osoba może liczyć na wiekszy wzrost, druga na mniejszy. Jednak zwykle członek się powieksza. Po 18 roku życia ten wzrost juz stopuje i penis jest wielkości jakiej bazowo powinien być. Mozna ewentualnie zacząć kurację penilarge, która pozwoli powiekszyć dodatkowo członka o 2 cm.

~itrs

~itrs

Czy w takim przypadku kuracja moze dawać trwałe rezultaty? Czy przypadkiem nie jest tak, że członek po kilku latach i tak wraca do poprzedniej wielkości?

~settle

~settle

W przypadku penilarge raczej nie. Powiększenie nie jest stałe. Chodzi tutaj bardziej o mechanizm działania tych tabletek. Mianowicie zwiększają ilość azotu w organizmie przez składniki, które są w nich zawarte ( l arginina i inne) i tym samym znacznie zwiększają napływ krwi do członka podczas erekcji. Im większy napływ tym ciała jamiste większe, I w przypadku dłuższej kuracji to powiększenie ciał jamistych jest jeszcze większe. Dzięki temu powiększają się na stałe.

~itrs

~itrs

Czy krótko pisząc członek w spoczynku będzie taki sam, ale będzie znacznie powiekszony w stanie erekcji?

~settle

~settle

Dokładnie tak jest. W zasadzie to wielkość członka w spoczynku nie ma takiego dużego znaczenia. O wiele bardziej liczy się wielkość członka w erekcji. Wielkość te zupełnie mogą do siebie nie przystawać. Członek może być niewielki jak wisi ale już całkiem pokaźny jak stoi. Przy regularnej kuracji tabletkami można uzyskać powiekszenie przykładowo od 12 do 15 cm. w erekcji. O ile oczywiście bierzemy tabletki odpowiednio długo.

~do dziecka

~do dziecka

Orgazm męski=wytrysk spermy, więc jeżeli masz wytrysk to masz orgazm, to masz przyjemność, więc nie biadol tylko spuszczaj się waląc konia lub dupcząc jakąś laskę.
Jeśli ważniejsza jest dla ciebie dziewczyna i boisz się, że jej nie zadowolisz, to jesteś buraku w błędzie, gdyż jej łechtaczka wyzwalająca orgazm leży kilka cm poniżej spojenia łonowego, i wystarczy siurek nawet 5 cm, byleby stał, zanim się spuści i sflaczeje, minimum 10 minut, gdyż tyle czasu tarcia wymaga jej pizda. Poza tym możesz robić dobrze dziewczynie nie tylko penisem a palcem, językiem, dildem 3 x większym od twojego siurka.

~settle

~settle

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 13-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

~settle

~settle

jak ci urośnie do 15-stu cm, to ci dam. Podaj namiary na fejsa. Buziaczki.