Skocz do zawartości
Forum

Brak orgazmu u partnerki


Gość ArtOfFuck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem młodym osobnikiem płci męskiej i strasznie nurtuje mnie pewien fakt. Moja partnerka z którą jestem już od kilku miesięcy nie odczuwa żadnych przyjemności podczas kochania się, seksu oralnego czy penetracji palcami. Jeżeli chodzi o mnie może nie jestem jakoś hojnie obdarzony (16 cm) ale chyba nie chodzi o rozmiar. Miałem jedną partnerkę w tych sprawach, posiadam małe doświadczenie, lecz moja była partnerka osiągała orgazmy, nawet wielokrotne. Wszystko jest wręcz podręcznikowe, odpowiedni nastrój, masaże, długa gra wstępna, jeśli chodzi o mnie to jeszcze ani razu nie osiągnąłem orgazmu ponieważ kontakt nasz trwa dosyć długo i moja partnerka daje znaki, że ją już boli i już koniec. Używamy prezerwatyw i żelu. Nie wiem co mam robić, bo staram się jak mogę, różne pozycje, różne tempo, nawet takie szybkie, że wręcz mdleje z wyczerpania heh. Wiem, że moja partnerka nie osiągnie orgazmu, jestem na to nastawiony pomimo moich starań, bo nic jej nie sprawia przyjemności, ale dręczy mnie pytanie dlaczego żadna forma nie sprawia jej przyjemności. Czekam na poradę. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

A czy próbowałeś już delikatnie rozmawiać o tym problemie z partnerką? Pamiętaj, że szczera rozmowa jest najlepszym rozwiązaniem. Może partnerka nadal czuje się skrępowana, nie przełamała się jeszcze bariera w jej psychice i nadal się wstydzi pokazać, co jej sprawia przyjemność. Ile macie lat?

Odnośnik do komentarza
Gość Do dziecka

cyt.:...jeśli chodzi o mnie to jeszcze ani razu nie osiągnąłem orgazmu ponieważ kontakt nasz trwa dosyć długo i moja partnerka daje znaki, że ją już boli i już koniec.,,,
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Chłopcze, czyli ani razu nie spuściłeś się tak? Niedrogi debilu, jesteś na dobrej drodze do prostatyzmu, bólu jąder i urośnięcia gruczolaka w prostacie, gdyż podczas podniecenia, powinien wytrysk rozładować napięcie seksualne.
Taki gruczolak ma tendencję do zrakowacenia!!!!!!!!!
Rada dla partnerki: ćwiczenia cienkim dildem posmarowanym KY, a najlepiej spuść się na jej cipkę
a sperma ułatwi penetrację twoim siurkiem i otępi ewentualny ból.

Odnośnik do komentarza
Gość ArtOfFucck

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 17-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...