Skocz do zawartości
Forum

Pozycje seksualne na pewny orgazm


Gość nulka1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Józio 41

~PawiePiórko
dla mnie pewny orgazm jest wtedy kiedy jestem wypoczęta i niczym się nie martwię...A miała któraś z was orgazm sutkowy, bo podobno taki tez jest. Ja osobiście nie ale ciekawi mnie to czy coś takiego naprawdę istnieje.

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Święta prawda; żeby organizm wyzwolił orgazm musi być zdrowy, wypoczęty i zadowolony, no i sile wieku , Znałem kobietę, która po zdaniu trudnego egzaminu z łaciny, uzyskałą 2 orgazmy pod rząd w krótkim czasie.
Kobieta najszybciej "dochodzi" w pozycji "jeźdźca" gdy ż sama może wyczuwać i ustawiać się tak, by najskuteczniej stymulować łechtaczkę i punkt G leżący w 3/4 głębokości pochwy od strony brzusznej.

Odnośnik do komentarza
Gość nulka 1992

Dzisiaj odkryłam orgazm "myślowy". Zamknęłam oczy i wyobraziłam sobie seks z moim Adonisem, intensywnie pracując mm. Kegla, no i stało się, doznałam orgazmu jakiego dotychczas nie przeżyłam. Spróbujcie to zrobić w nocy podczas marzeń sennych erotycznych. Zaręczam, że będziecie miały wytryski, tak jak ja; po prostu pływałam w śluzie i musiałam iść pod prysznic umyć cipkę..

Odnośnik do komentarza
Gość do Nulki

Moja droga, tak jak z pustego i Salomon nie naleje, tak i z samej "pozycji" nie będzie orgazmu.
Na dobry seks zwieńczony orgazmem należy se zapracować zdrowym trybem życia. Zatem polecam wyguglać fizjologię i filozofię seksu, tam jest prawie wszystko co trza.
W skrócie: odżywianie, wysiłek fizyczny, higiena, nastawienie psychiczne, oczyszczanie z toksyn.
Notabene, organizm przepalony, przepity, niedożywiony, niedospany, zestresowany nigdy nie wyzwoli satysfakcjonyjącego orgazmu zarówno u mężczyzn jak i kobiet. W takim przypadku, pozycje są tak przydatne jak umarłemu kadzidło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...