Skocz do zawartości
Forum

Impotencja przez sterydy


Gość slaony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeszcze nie mam 21 lat a już mam problem z erekcją ( penis staje ale nie do końca, a jak już stanie to po chwili opadnie, lub np. przy zakładaniu prezerwatywy robi się taki sflaczały), chciałbym dodać że jestem przekonany że to jest spowodowane chyba przez odżywki takie jak kreatyna ( w dużych ilościach przez 3 lata, w wieku 16-19lat), tribusteron (brany tylko 1 opakowanie w wieku 15 lat) no i jedno najgorsze steryd bo to był Metanabol ( też 1 opakowanie w wieku 15 lat, podajże około 50 tabletek). Niestety odżywki i wzięcie 1 raz Metanabolu(głupota) robi swoje i nie wiem jak sobie z tym poradzić, nie sądzę żeby to było coś z moją psychiką, lecz właśnie spowodowane przez to oto środki "farmaceutyczne", jeżeli chodzi o masturbacje to penis potrafi stanąć po jakiejś chwili, ale nie masturbowałem się już od 2 tygodni, chociaż wcześniej zdażało się to dosyć często (4 razy w tygodniu). Nie wiem jak rozwiązać ten problem, proszę o pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

że sterydy mogą powodować zmniejszanie jąder i bezpłodność. No, twardy i wielki biceps, niestety do pizdy nie wlezie, więc rada: przypnij se do wyrzeźbionych bioder dildo fi =5cm l=20cm cm i możesz posuwać dziewczynę godzinę aż się spocisz jak pod sztangą. Narka.
PS: gdy się nie daj Bóg ożenisz, i zechcesz mieć dziecko, to Ci z jądra operacyjnie wydłubią 1 plemnik i zapłodnią żonę bez twojej kopulacji.

Odnośnik do komentarza
Gość do Oresta

chłopie co to znaczy skuteczność? Jeżeli przez to rozumiesz, że ci penis stoi godzinę jak debil w drzwiach sypialni, to cóż ci z tego, jak się nie spuścisz. Głupku, za przeproszeniem, poprawna potencja seksualna mężczyzny, to nie godzinne stanie głupiego chuja, a w krótkim czasie wyzwolenie 3. wytrysków, tak by kobieta uzyskała 1 orgazm. Jeśli oprócz erekcji masz wytrysk, w co wątpię, to pochwal się po jakim czasie rżnięcia i ile mililitrów spermy ci tryska?
Podejrzewam, że nie masz baby, walisz konia i to brudnymi łapami, cio? I na chuj ci ten zasrany IQman?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...