Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk przy ocieraniu się ciałem


Gość przystojniak1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przystojniak1

Witam, mam 18 lat od ok. 6 miesięcy jestem w związku z ukochaną osoba .Od ok 2 miesięcy jesteśmy ze soba coraz bliżej i kiedy jesteśmy sami ona kładzie się na mnie i po prostu ocieramy w ubraniach, jest to sygnał dla mnie ,że ona chce przeżyc ten pierwszy raz ze mną. I tu zaczyna się probłem, ponieważ po kilkunastu takich ruchach dochodzę do orgazmu, próbuje to jakoś przetrzymać lecz nie zawsze się udaje. Tak samo się dzieje kiedy dotyka mnie po kroczu , bo po kilkunastu sekundach juz czuje ze dochodze. Nie ukrywam ,że przez 3 lata sie masturbowałem i czesto było tak , że trwało to bardzo krótko, tylko tyle aby dojsc i koniec ;ale od 3 miesiecy wgl sie nie masturbuje lecz widze ,że to nic nie pomaga bo nadal tak szybko dochodze . Proszę o pomoc, czy rozpoczecie ponownie masturbacji tylko tym razem tak zeby trwalo to jak najdluzej czyli wytrenowanie cos pomoze ?

Odnośnik do komentarza

Ponowne rozpoczęcie masturbacji rzeczywiście mogłoby pomóc. Możesz spróbować :) Poza tym pamiętaj, że jesteś jeszcze młodym mężczyzną, a w tym wieku często zdarzają się takie problemy. Nie przejmuj się. Poszukaj podobnych wątków na forum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...