Skocz do zawartości
Forum

Ból po seksie z podwójną penetracją


agata_panas

Rekomendowane odpowiedzi

Niespełna dwa tygodnie temu (24 września) uprawiałam pozamałżeński seks z podwójną penetracją (dwóch mężczyzn). Zbliżenie miało charakter dość intensywny (wiele pozycji), ale w jego trakcie byłam bardzo rozluźniona i nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Niestety później pojawił się lekki dyskomfort, tak jakby ścianka między pochwą, a odbytem zrobiła się nabrzmiała. Od tego czasu nie uprawiałam seksu analnego i obawiam się, że sprawiałoby mi to ból. Niestety problem pojawia się także podczas głębszej penetracji pochwy. Proszę o jakieś wskazówki, ponieważ mąż nalega na zbliżenia, a mnie to po prostu boli. Czy może mieć to związek z podwójną penetracją w tzw. pozycji na kanapkę (na stojąco). Miałam wrażenie, że właśnie w tej pozycji pojawiały się największe naprężenia, ale z racji, że znajdowałam się w powietrzu obejmując tylko jednego z partnerów, nie miałam możliwości kontrolowania tych naprężeń. Dodam, że około półtora miesiąca temu miałam wizytę u ginekologa i wszystko było w porządku.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

I jak podobał się tobie smak jego nasienia?
Połykałaś?
Czy może wypluwałaś jego spermę?
Bo wiesz :-)
Ja to uważam, że powinno się połykać, swojego faceta nasienie. Wiadomo to nie od dziś, że oni to lubią i dobrze odżywiony samiec, tryska smaczniejszą śmietaną, która dobrze smakuje. A to tylko sprawia, że ta chwila staje się jeszcze bardziej sexy.
:)

Odnośnik do komentarza

Nie wdając się już w ocenę moralno- etyczną
(akurat nie akceptuje w ogóle zdrad, a seksu analnego w szczególności )
no to powinnaś chyba jeszcze raz pójść do ginekologa ażeby zbadał Cię ponownie.
Wiem od kobiet które po operacji miały podrażniony odbyt, pochwę i jelita ze przy schorzeniach kobiecych tego typu przeciwzapalnie pomagają czopki o nazwie distreptaza (biostreptaza)
możesz użyć tez hemorol
a łagodząco działają globulki z kwasem hialuronowym, np
Cicatridina lub Xaluron

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Normalny86
Myśle ze kurewstwo trzeba tępić. Jak mozna być taka dzi*ką i pieprzyc sie z kimkolwiek, a tym bardziej kilkoma naraz, bedac w związku i majac partnera ... ? wszysko pojme i zaakceptuje ale kurewstwa nie

Mi tam ta kureska moda nie przeszkadza. Niech się puszczają ile wlezie. Jakby nie patrzeć to, jest tylu starszych samotnych panów z kasą, którzy też potrzebują sobie dobrze pobzykać:-)
Dupodajki są wszędzie!
- Na każdej imprezie.
-Na dyskotece.
-Na koncercie rockowym.
-Czy nawet w galeriach, bądź w biurach dobrze prosperujących firm.
Jeżeli myślisz, że jest w ogóle możliwe zwalczenie kurestwa na naszym świecie to, ja Tobie po prostu współczuję :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Jak ten stary zboczeniec siedzi w tym dziale już od początku powstania tej strony i ma tutaj pewnie pierdylion kont :-)

Może raz na tydzień założy tutaj wątek, ktoś inny. No ale przeważnie to jest tak, iż tylko to on tutaj zawsze pieprzy sam ze sobą :P

No cóż Sinn.
Jakby nie patrzeć to ma się ten dar jasnowidzenia. Kogo jak kogo, ale mnie to w bambuko nigdy nie zrobią :P

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Nie będę komentowała tych złośliwych, ponieważ jak sądzę osoby, które je napisały mają większe problemy niż ja.

Wracając do tematu myślę, że nie doszło do przedziurawienia, ponieważ w czasie seksu nie odczuwałam żadnych dolegliwości - przyszły one później. Nie jest to jakiś ogromny ból - raczej dyskomfort, który po prostu przeszkadza. Spróbuję pójść za radą Sinnn i zastosować distreptaze.

Odnośnik do komentarza
Gość do dewiantów

cyt.:
Wracając do tematu myślę, że nie doszło do przedziurawienia, ponieważ w czasie seksu nie odczuwałam żadnych dolegliwości - przyszły one później.

koment: mięśnie odbytnicy to mm gładkie , nie mają unerwienia czuciowego, zatem wszyscy analkwicze daremnie szukają przyjemności w analu. Po prostu oprócz smrodu, orgazmu nie może być, Kobieta by szczytować, mając penisa w dupie, musi stymulować łechtaczkę. Mężczyzna czując większą ciasność , szybciej się spuści w odbytnicy, zatem zamiast nabawić choroby kobiecie, powinien spuszczać się w dziurze odkurzacza,
A tak po prawdzie, to co za debil wymyślił analseks?

Odnośnik do komentarza

1. Modliszek dla chwili przyjemności z seksu daje się żywcem pożreć samicy.
2. Kobieta by doznać pełni rozkoszy na poziomie nirwany, zdolna jest przyjąć 7-dmiu kopulantów naraz: jeśli jeden się spuszcza, to kolejny gotowy czeka w kolejce; ten poprzedni odpoczywa regenerując nasienie i tak w kołmacieju.
3.Mowa tu o seksie klasycznym, czyli waginalnym i na "golasa", by sperma mogła spełnić rolę smaru chroniącego śluzówkę pochwy przed zatarciem i uszkodzeniem.

Odnośnik do komentarza

Witam
Jak rozumiem Twoje techniki współżycia są Ci dobrze znane i masz w nich doświadczenie - mam na myśli to że to nie był pierwszy
" trójkąt" z podwójną ( rozumiem , że jednoczesna ) penetracją. Jako facet tez miewałem podobne doświadczenia i niektóre partnerki miewały dolegliwości, ale mam wrażenie że unikanie samego seksu analnego powinno pozwolić Ci się zregenerować...a z mężem? No trudno, pewnie sobie jakoś poradzisz.... chyba że on także lubi analnie, wtedy...no nie wiem, może zasymuluj jakieś przypadłości czysto pokarmowe?
Pozdrawiam i nie przejmuj się świętoszkami.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze dwie uwagi:
1. Distreptaza to enzym ułatwiający penetrację leku, sam NIC NIE LECZY; moim zdaniem błąd - utrudni gojenie ewentualnych otarć.
2.czytając większość odpowiedzi mam wrażenie że rozgrzałaś niektórych hipokrytów do białości.....
Jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

cytat:...a z mężem? No trudno, pewnie sobie jakoś poradzisz.... chyba że on także lubi analnie, wtedy...no nie wiem, może zasymuluj jakieś przypadłości czysto pokarmowe?
Pozdrawiam i nie przejmuj się świętoszkami.[/quote]

Jo tam se radzę w łoborze z łowieckom. Łuna mo w odbytnicy tforde bobli i mi penisa nie łobrudzom. Boje sie ino lo jej conze. A debilem ani świętoszkiem ni mom zamiaru być.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za zrozumienie :) Ten trójkąt to był mój pierwszy raz. Wcześniej uprawiałam z mężem seks analny, ale bez podwójnej penetracji (oczywiście mam tu na myśli jakieś gadżety).

Odpowiadając tym co piszą, że kobieta nie może osiągnąć orgazmu w czasie seksu analnego, bez jednoczesnej stymulacji łechtaczki odpowiem, że są w błędzie. Mi w pewnych pozycjach przychodzi to bez większego problemu, natomiast podczas podwójnej penetracji uczucie to jest zdecydowanie zwielokrotnione.

Odnośnik do komentarza

Ma pani meza i uprawia pani seks pozamałzenski z dwoma facetami... Masakra jak dla mnie. Potem wróci pani normalnie do męza i z nim bedzie uprawiac seks tym razem już małzenski. Co za odwaga i brak szacunku wobec własnego męza. No chyba że mąz jest taki sam jak pani i na boku także uprawia seks w trojkącie z dwoma kobietami. Chyba. Wtedy chociaż bylibyście kwita.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...