Skocz do zawartości
Forum

Jest szansa ciąży przy ocieraniu się w ubraniu/bieliźnie?


magda1898

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest szansa ciąży w przypadku ocierania się gdy chłopak miał majtki, spodnie, a ja spodnie, majtki z wkładką, czasami same majtki bez spodni? Nie wiem czy doszło do wytrysku, na pewno mu stał, raz jeszcze w takiej sytuacji chłopak pocierał mnie tam palcem przez spodenki, było to pomiędzy 5 a 13 dniem cyklu kilka razy, a cykle trwają u mnie 34-40 dni, czytałam już sporo takich tematów i zaczyna mi się wszystko mieszać, na pewno nie było bezpośredniego kontaktu bo on wogóle nie wyciągał penisa ze spodni ani go nie dotykał wtedy gdy tak leżeliśmy/siedzieliśmy ocierając się, już nie wiem co mam myśleć bo na większości takich tematów jak zapytam wyśmiewają mnie albo piszą z sarkazmem

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

dziewczyno, plemnik to nie chrabąszcz, którego widać i można za dupę złapać i wyrzucić do kosza by czasem nie spowodował ciąży. Plemników w 1. ejakulacie jest >200mln i są mikroskopijne, niewidoczne gołym okiem. Plemnik dosonale porusza się w środowisku rzadkiego śluzu w pochwie, ale nie ma szans na poruszanie się przez podwójną barierę jaką są majtki twoje i kopulanta.
Poza tym co to za przyjemność pocierać się jak krowa o drzewo gdy ją swędzi dupa? Zapamiętaj: 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, i wtedy możesz dać dupy bez jakichkolwiek zabezpieczeń, choć na wszelki wypadek przy niestałym cyklu, można do pochwy włożyć globulkę Oval Patentex.
Na przyszłość nie zadawaj tak debilnych pytań, bo będziesz wyśmiewana.

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki cd

11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, a śluz w pochwie, jest tak gęsty, że nie mają szans na poruszanie się i giną. Natomiast w czasie owulacji i okołoowulacji, śluz jest rzadki i plemniki niczym węgorze zapierdalają na randkę z jajeczkiem by go zapłodnić. Później ok 5-tego dnia załodnione jajeczko zagnieżdża się w macicy, i rozpoczyna się ciąża.Do 72h po stosunku można nie dopuścić do zapłodnienia RU486, Po 5-tym dniu tylko tabletka poronna i tylko podana przez ginekologa i u ginekologa lub w szpitalu na oddziale ginekologicznym.

Odnośnik do komentarza

Niemożliwe jest to żebyś zaszła w ciążę od tego typu " pieszczot " (?) chyba tak to mogę nazwać. Żeby zajść musiałabyś mieć kontakt ze spermą lub ejakulatem i to nie kontakt z np. palcem tylko z waginy. Tym bardziej, że mieliście ubrania na sobie. To, że mu stał to nie znaczy, że przez jego palce wtedy płyną plemniki więc jeśli nawet Cię dotknął tam a nie dotykał swojego penisa to nic się nie stało ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...