Skocz do zawartości
Forum

Zmniejszył mi się penis ?


Arturro777

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miałem penisa 14- 16 cm zależy jak mierzyłem i stał mi sztywno na baczność a teraz jest jakiś taki jak by ie do końca stał i nie miał pełnego rozmiaru .Teraz mierzyłem go i miał 10 cm więc 4 cm się skurczył , dla mnie to tragedia chciałem kiedyś sobie powiększyć penisa uzywałem do tego tabletek , andropenisa , mam bardzo duży długotrwały stres i depresję nie wiem czy to mogło miec jakiś związek .Mam popęd płuciowy może nawet za czesto czy to możliwe że sperma się nie zdanrza odtworzyć i dla tego mi nie staje w pełni .Tak sobie myślałem i ktoś mi kiedyś powiedział że długo nie używany penis sie zmiejsza ale uznałeem to za żart dziś jednak mi nie do śmiechu byłem długo sam z powodu depresji czy to mogło być powodem .Czy da się jakoś odwrócić ten proces , dla mnie oznacza to samotność do końca życia znacie jakies medyczne przyczyny tego stanu rzeczy lub lekarstwa coś co mi pomoże .

Odnośnik do komentarza

Drogi Arturze, ten ktoś dobrze zauważył i przytoczył Ci prawo fizjologii, że narząd nieużywany zanika, albo rakowacieje. Typowy dowód: oko flądry, które będąc od strony dna morskiego, dokąd nie docierały promienie świetlne, zanikło i jest tylko po oku oczodół. Jedź nad morze, kup flądrę a sam zobaczysz, że to prawda.
Ale gorszą rzeczą byłoby zrakowacenie penisa i ból, a tak masz szansę żyć bez baby ale jednak żyć/wegetować.

Odnośnik do komentarza

~Asia 23
Drogi Arturze, ten ktoś dobrze zauważył i przytoczył Ci prawo fizjologii, że narząd nieużywany zanika, albo rakowacieje. Typowy dowód: oko flądry, które będąc od strony dna morskiego, dokąd nie docierały promienie świetlne, zanikło i jest tylko po oku oczodół. Jedź nad morze, kup flądrę a sam zobaczysz, że to prawda.
Ale gorszą rzeczą byłoby zrakowacenie penisa i ból, a tak masz szansę żyć bez baby ale jednak żyć/wegetować.

Tak w przypadku flądry tysiące lat ewolucji na bank nie miały nic do rzeczy. Chłopakowi nie zaniknie penis choćby go nie używał przez całe życie!

Prawda jest taka, że długość penisa zależy od kilku rzeczy:
- genów, tego nie przeskoczysz,
- sprawności seksualnej, na którą składa się znów kilka rzeczy:
a. stres,
b. dieta,
c. kondycja fizyczna,
d. zmęczenie,
- częstotliwość "wytrysków" (chodzi o to jak często uprawiasz sex i jak często się masturbujesz - im częściej tym gorzej o sprawność).

Podsumowując - jeśli często sobie dogadzasz ręką, to po prostu zaczyna brakować spermy (i innych substancji) przez co twój penis nie może użyć 100% swojej "mocy".
Jeśli jesteś zmęczony - to chyba tłumaczyć nie trzeba.
Kondycja - patrz pkt wyżej.
Zła dieta może mieć wpływ, warto jednak jeść nieco zdrowiej (przede wszystkim mniej alkoholu).
Stres - tu, on może bardzo dużo napsuć. Bo nie możesz się rozluźnić, skupić na przyjemnościach bo się martwisz... Tu wg mnie jest twój główny problem.
No na geny jakie masz, takie masz :) .

Spróbuj odczekać z sexem i masturbacją choć 3 dni. W tym czasie pozbądź się stresu, zjedz zdrowiej, poćwicz nieco (nie żeby dużo, ale jakieś 20km rowerkiem dziennie będzie ok). Bardzo prawdopodobne że wtedy twój "mały" cię mile zaskoczy ;) . Sam po przejechaniu 50km byłem "jurniejszy" :D

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

cyt. z Rafika:
Tak w przypadku flądry tysiące lat ewolucji na bank nie miały nic do rzeczy. Chłopakowi nie zaniknie penis choćby go nie używał przez całe życie!
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Rafik, Ty musisz tak wszystko na poważnie, brać? Nie zauważyłeś, że z Arturo sobie jaja robię? Ty też padłeś kiedyś ofiarą i jak gimbus, tłumaczyłeś się, że masz siurka większego niż 7cm!!!!!.

Odnośnik do komentarza

~Asia 23
cyt. z Rafika:
Tak w przypadku flądry tysiące lat ewolucji na bank nie miały nic do rzeczy. Chłopakowi nie zaniknie penis choćby go nie używał przez całe życie!
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Rafik, Ty musisz tak wszystko na poważnie, brać? Nie zauważyłeś, że z Arturo sobie jaja robię? Ty też padłeś kiedyś ofiarą i jak gimbus, tłumaczyłeś się, że masz siurka większego niż 7cm!!!!!.

Poważnie, niepoważnie - ale ktoś może w taką głupotę uwierzyć i będzie zgryz :/ . Poza tym, się nie tłumaczyłem (pamięć szwankuje?).

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...