Skocz do zawartości
Forum

ciąża a petting


Gość qarop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, przez który dosłownie wariuję i bardzo proszę o w miarę szybką odpowiedź.
Uprawialiśmy z chłopakiem petting, on dotykał moich miejsc intymnych, ja jego. Nie doszło do wytrysku, jednak na jego penisie pojawił się preejakulat. Chłopak zaspokajał mnie jedynie pocierając palcami moją łechtaczkę, nie wprowadzał palców bezpośrednio do pochwy. Twierdzi też, że jego palce były całkiem suche, bo sam siebie nie dotykał. Ja jednak czytałam, że w preejakulacie mogą znajdować się zdolne do zapłodnienia plemniki i stąd moja panika. Czy jeśli jednak jakaś odrobina preejakulatu znajdowała się na jego palcach, kiedy mnie dotykał, mogło dojść do zapłodnienia? Miałam dużo śluzu, czy mimo iż nie doszło do wprowadzenia palców do pochwy, znajdujący się na nich preejakulat z plemnikami mógł jakoś spłynąć do pochwy? Dodam, że miałam wtedy dni płodne, a okres spóźnia mi się drugi dzień, cykle mam dość regularne - powinnam go dostać wczoraj lub dzisiaj, jednak nadal nie dostałam.
Coraz bardziej panikuję. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

qarop, podejrzewam, że okres spóźnia Ci się dlatego, że się stresujesz i nakręcasz. Nie jesteś w ciąży. Bądź spokojna i oczekuj miesiączki. Jeśli jednak razem z chłopakiem myślicie o rozpoczęciu współżycia (z pettingiem włącznie), rozważcie też antykoncepcję, byś po każdym zbliżeniu nie musiała się stresować ewentualną ciążą. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...