Skocz do zawartości
Forum

Niechęć żony do stosunku


Gość ikoeri

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy z 20-to letnim stażem małżeńskim i do zeszłego roku było jeszcze jako tako ale od ok roku coś się porobiło i żona nie ma ochoty na uprawianie seksu ,no może raz na 3-4 miesiące .Wcześniej było niesamowicie i żadnych ograniczeń a my realizowaliśmy każdą swoją zachciankę do końca uwieńczona kilkakrotnym orgazmem. Nagle skończyło się i jestem pewien że powodem nie jest to ze zona ma kochanka ,to wiem na pewno ale wiem tez na pewno ze czasem zamyka się w swoim świecie ,tzn unika rozmów i odpowiedzi na zadane pytanie dlaczego tak się dzieje. Na pewno nie da się namówić na wizytę u seksuologa a mnie każe żebym sobie znalazł jakąś kobietę na boku. Nie wydaje mi się aby było to normalne zachowanie !! Proszę o jakąś wskazówkę co do możliwej przyczyny takiego zachowania i chcę dodać że żona ma 38 lat a ja jestem 10 lat starszy.

Odnośnik do komentarza

Powodów obniżonego libida jest wiele. Może żona jest przemęczona z powodu nadmiaru obowiązków, może w jej życiu dzieje się coś stresującego lub ma jakieś problemy w pracy. A może obawia się "wpadki" lub ma wahania hormonalne spowodowane jakąś chorobą lub przedwczesną menopauzą. Czy dba Pan o odpowiednią atmosferę i grę wstępną? A może wspólny wyjazd na weekend na nowo rozpali namiętność?

Odnośnik do komentarza

W mojej opinii na pewno coś się wydarzyło. Do tej pory było wszystko ok, nagle nie jest. Nie wchodzi w grę kochanek żony, ale piszesz, że żona zamyka się w sobie i sugeruje abyś znalazł sobie kobietę na boku, bo ma świadomość zmian jakie zaszły. Przyczyn takich zmian może być wiele. Być może coś się stało, co sprawiło, że żona się zmieniła, może jakieś wydarzenie ją odmieniło, o którym Ci nie powiedziała. Może ma przedwczesną menopauzę i czuje się mniej kobieca, albo cierpi na jakąś inną dolegliwość zdrowotną? Możemy się tak zastanawiać w nieskończoność, ale pewności mieć nie będziemy. Musisz porozmawiać z zoną. to na pewno będzie trudne, ale musisz ją wspierać, niech wie, że jesteś przy niej,że może na Ciebie liczyć i że będziesz na nią czekał tak długo, jak długo potrzebuje czasu, aby wszystko wróciło do normy. Powiedz jej, że ją kochasz i że jeśli ma jakiś problem, a nie chce powiedzieć o nom Tobie, to że chętnie zawieziesz ją do psychologa. Warto też zapytać jej koleżanek czy coś się stało. Być może któraś z przyjaciółek coś wie, ale sama nigdy nie powie, bo zapewne będzie chciała dochować tajemnicy. Powiedz wprost, że chodzi o zdrowie Twojej żony i musisz wiedzieć co się stało. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni i okaże się, że to po prostu gorszy okres u kobiety. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...