Skocz do zawartości
Forum

Wielkość penisa.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 19 lat, 175 cm wzrostu i około 80 kg. Mam delikatne owłosienie pod pachami. Na klacie pojawiły się niedawno pierwsze włosy. Na kroczu owłosienie pojawilo się w wieku 13 lat i od 14 roku życia jest bardzo bujne. Mój penis w spoczynku ma 4-5 cm. W zwodzie ma 12-13. Grubość 2-3 cm. Moja była mówiła mi ze mam małego. Aktualna dziewczyna mówi ze jest średniej wielkości i ze prawie duży ale jej nie wierzę. Czy to jest mały penis jak na mój wiek? Szczerze. To dla mnie ważne wiec bądźcie szczerzy do bólu. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Musisz wiedzieć, że kobieta subiektywnie uważa że masz większego niż masz :) , mały wydaje jej się średni, a średni duży. Tak więc plusik dla nas ;).

Ale do rzeczy - długość w spoczynku nie ma znaczenia (chyba że chcesz się odlać w krzakach, a masz dużo rzeczy ubranych).
Norma w Europie to ok 13-14cm.
Tak więc masz krótszego od normy o aż kurna 10mm! To tak dużo, że aż nie ma powodu do kompleksów ;) . Ten centymetr różnicy to dosłownie nic. A jeśli twoja była lubiła facetów z długimi jak lina, aby penisem ją po sercu macał - cóż, dobrze że odeszła (tudzież została porzucona) ;).
Powodów do kompleksów nie masz.

Muszę cię ostrzec że tutaj lubi biegać troll, który z pewnością będzie ci wciskał że z takim penisem to ty 5latki nie zaspokoisz itp - olej głupka ;)

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość Burleska city

"A jeśli twoja była lubiła facetów z długimi jak lina, aby penisem ją po sercu macał - cóż, dobrze że odeszła (tudzież została porzucona) ;)"
Nie przesadzaj. Są różne gusta i tyle.

Masz w porządku, choć szału nie ma. Nałóż nakładkę wibrującą i po sprawie. Każda twoja ;-)

Odnośnik do komentarza

Niby umiejętności są ważne ale wielkość również się liczy. Jakbyś był zainteresowany to jest kilka sposobów na powiekszenie takich jak"
ćwiczenia
pompki
tabletki penilarge
lub tez powiekszanie kwasem hialuronowym ( ostrzykiwanie ) - tego jednak nie polecam bo jednak jest to bolesny zabieg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...